Dnes je streda, 26.september 2018, meniny má: Edita
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na udeľovaní Grammy vystúpi Elton John s Edom Sheeranom

január 25, 2013 - 11:19
Na tohtoročnom slávnostnom udeľovaní cien Grammy vystúpi britský hudobník Elton John spolu s nominovaným Edom Sheeranom. Divákov čakajú aj vystúpenia nominovaných The Lumineers, Carrie Underwood a Jacka Whitea a spoločne sa predstavia Dierks Bentley s Mirandou Lambert.

Na svojej oficiálnej webstránke www.grammy.com o tom informovali organizátori podujatia. Spomínaní interpreti sa pridajú k už zverejneným vystupujúcim - Taylor Swift, Rihanne, Fun, The Black Keys a Mumford & Sons.


Najviac, teda po šesť nominácií, majú v 55. ročníku udeľovania Grammy Mumford & Sons, Fun, Frank Ocean, Jay-Z a Kanye West. The Black Keys sú nominovaní v piatich kategóriách, pričom Dan Auerbach z tejto formácie môže bodovať aj v kategórii Producent inej ako klasickej hudby. Rihanna a Swift majú po tri nominácie. Mená víťazov sa verejnosť dozvie 10. februára na slávnostnom galavečere v losangeleskom Staples Center, ktorý bude moderovať rapper a herec LL Cool J. Grammy Lifetime Achievement Award poputuje britskej rockovej legende The Who. 


Autor: SITA
Foto: AP Photo/Eugene Hoshiko

- - Inzercia - -