Dnes je utorok, 17.júl 2018, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najkrajšie outfity z fimového festivalu v Cannes 2015

máj 15, 2015 - 20:18
Filmový festival v Cannes je v plnom prúde a my sme pre vás vybrali tie najkrajšie róby z červeného koberca. Mnohé z nich skutočne berú dych. Nechajte sa unášať stredomorským prostredím v mestečku Cannes.

Miranda Kerr

Nádherná modelka zvolila vzdušné ružové šaty, pripomínajúce staré, antické časy. Aj keď sú veľmi odvážne, vôbec nepôsobia vulgárne. Miranda veľmi pristane táto farba aj celkový strih. Róba je od návrhára Emmanuela Ungara.

Charlize Theron

Herečka si na premiéru svojho filmu Mad Max: Rury Road obliekla žiarivo-žltú róbu od Christiana Diora. Rafinovane jej obopína postavu, ktorú má dokonalú. Doplnila ju luxusnými šperkami od značky Chopard. 

Emma Stone

Mladá herečka zvolila, ako jedna z mála, krátke šaty. Táto voľba je absolútne v poriadku. Vďaka jej veku, vzhľadu a vyžarovaniu si to určite môže dovoliť. Dramatické šaty od Oscara de la Renta sú veľmi nápadité, preto veľmi správne zvolila jednoduché doplnky v podobe čiernych špicatých lodičiek a diamontových náušníc. 

Zoe Kravitz 

Zoe pôsobí trochu drsne, ale v týchto šatách vyzerá ako anjelik. Biele padavé šaty vyzerajú na nej úžasne. Celý look je veľmi jednoduchý, ale vôbec to nekazí dojem. 

Naomi Watts

Neviem sa rozhodnúť či sa mi viac páčia jej šaty od Ralpha Laurena alebo šperky od značky Bulgari. V každom prípade Naomi opäť trafila do "čierneho". Vyzerala veľmi elegantne a štýlovo. 

Michaela Hollá, Fotky: vogue.com

- - Inzercia - -