Dnes je štvrtok, 02.apríl 2020, meniny má: Zita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nové Spice Girls z Česka?

september 03, 2013 - 11:23
Sú mladučké, krásne, talentované a žijú si svoj sen. Angee, Tereza, Veronika, Nikola a Vendy - dohromady skupina 5Angels - naštartovali kariéru v Českej Republike, a dnes ich s hrdosťou predstavuje celému hudobnému svetu popredná medzinárodná agentúra CAA, ktorá manažuje i fenomén One Direction!
Videoklip za 50 tisíc eur! 
Elitní manažéri z Británie si českú skupinu vyhliadli a oslovili v januári tohto roka. Len o polroka neskôr už dievčatá predstavujú svoj veľkolepý videoklip World Domination, nájdete ho TU. Nový medzinárodný tím svojmu českému objavu evidentne poriadne verí. Inak by asi len do videoklipu nezainvestoval bezmála 50 tisíc eur, neprenajímal by na nakrúcanie jedno z londýnskych letísk i obrovský Boeing, aby si v ňom dievčatá mohli zaspievať a zatancovať.  
 
Kolegyne slávnych One Direction
Doslova zo dňa na deň sa pätica dievčat z maličkej Českej republiky stala kolegyňami najúspešnejšej chlapčenskej skupiny súčasnosti One Direction. Tá totiž patrí rovnako do portfólia agentov z CAA. Manažéri počas leta nezaháľali a svoje nové detské hviezdy postavili na hlavné pódiá veľkých anglických hudobných festivalov Allstars Summer festival či Sundown festival. Tam sa 5Angels predviedli vo veľkom štýle pred desiatkami tisíc ľudí a zoznámili sa s hviezdami Jessie J i Union J. Práve úspešnému boybandu Union J budú robiť predskokanky počas ich jesenného turné po Veľkej Británii, ktoré sa začína už čoskoro. 
 
Vlastný koncert vo Wembley!
Mladučké Česky, zdá sa, čaká naozaj hviezdna budúcnosť. Publikum v Británii si ich za pár týždňov obľúbilo natoľko, že manažment pripravuje ešte na tento rok obrovský koncert 5Angels  vo Wembley! Nadaná pätica speváčok však nenecháva nič na náhodu ani na domácej pôde. Tam si ich zas vzal pod svoje ochranné krídla úspešný manažér Lumír Mati, ktorý má v portfóliu tiež speváčku Celeste Buckingham, momentálne hviezdiacu na Slovensku, Čechách i v USA.
 
Zdroj foto: Amber management / SLAVICA

- - Inzercia - -