Dnes je sobota, 19.január 2019, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jozef GOLONKA bol online!

máj 11, 2016 - 19:57
V našom "hokejovom štúdiu" v stredu tesne po zápase slovenskej reprezentácie s Bieloruskom sme privítali hokejovú legendu Jozefa Golonku. Od 18,00 odpovedal na vaše otázky a okrem iného aj zhodnotil aktuálnu situáciu v slovenskom hokeji. Celý záznam hokejového štúdia si môžete pozrieť vo videu

Jozef Golonka - online

Autor: 

 

Online rozhovor - otázka ku online rozhovoru s ID: 31824; autor Anonymný, vytvorené11 máj, 2016 - 14:31

Beatka z Bratislavy (pokracovanie)
Myslíte si, že môže byť prísľub prítomnosti manželiek, partneriek či kamarátok na turnajoch akýmsi motívom pre hráčov vypnúť sa k lepším výkonom? Aká má vzťah k tomuto športu Vaša pani manželka? Fandíte našim spolu? Pozná pravidlá a je prísnou kritičkou, alebo skôr poľutuje chlapcov po prehratom zápase? Ďakujem za odpovede, želám Vám veľa zdravia a síl!

Online rozhovor - otázka ku online rozhovoru s ID: 31824; autor Anonymný, vytvorené11 máj, 2016 - 14:29

Beatka z Bratislavy
Pán Golonka, o hokeji sa hovorí skôr ako o mužskej záležitosti, no čoraz viac fanúšičiek tento mýtus zneisťuje, ba popiera. Čím, podľa Vás, priťahuje ženy práve hokej? Keď ste ešte aktívne hrávali, bola pre Vás priazeň žien skôr povzbudzujúca, alebo Vám zväzovala nohy a mali ste trému? Ako ste sa potom na „ženskú príťažlivosť“ pozerali ako reprezentačný tréner?

- - Inzercia - -