Dnes je utorok, 21.január 2020, meniny má: Vincent
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príprava štvrtého ročníka obľúbenej ankety Slovenka roka je už v plnom prúde!

december 29, 2011 - 17:45
Už štvrtýkrát sa týždenník Slovenka v spolupráci so Slovenskou televíziou a Slovenským národným divadlom rozhodla zorganizovať anketu Slovenku roka, ktorá sa teší svojej obľube od samotného začiatku.


Sme tomu veľmi radi, pretože dostať do povedomia ženy, celým srdcom venujúce sa svojej práci preto, že veria jej prínosu, nie je na Slovensku jednoduché. Podarilo sa nám prelomiť bariéru a už po štvrtý raz priniesť zostavu nominantiek v jednotlivých siedmych kategóriách: Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a vzdelávanie, Zdravotníctvo, Biznis, Šport, Charita a podpora mladých talentov.

O absolútnej víťazke a víťazkách jednotlivých kategórií rozhodujú čitatelia a diváci zasielaním hlasov. Odborná porota ešte v predvianočný čas po druhýkrát zasadla a pripravila svoje kandidátske listiny. Medzi členov poroty patria zástupcovia spoločností Unipharma, Slovenské národné divadlo, Ministerstvo kultúry SR, Kancelária prezidenta SR, Ekonomická Univerzita v Bratislave, Slovenská Akadémia Vied, Media RTVS, Top centrum podnikateliek, Prvá stavebná sporiteľňa,  GAMO a týždenník Slovenka. Generálnym partnerom tohto jedinečného podujatia je Prvá stavebná sporiteľňa a Diamonds International Corporation. Každý člen poroty navrhol listinu nominantiek na základe dôkladného zváženia. Medzi nominovanými sa objavili známe i verejnosti menej známe ženy, no každá z nich preukázala svojou činnosťou lásku a oddanosť k jej práci, ukázali, že každá z nich si svoje postavenie zaslúžila na základe vlastnej pracovitosti a usilovnosti. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční  v historickej budove SND, a aj v priamom prenose na Jednotke, 30. mája 2012 o 20.00 hod. Všetkým dámam prajeme v ankete veľa šťastia!
Definitívna zostava kandidátok bude predstavená na tlačovej konferencii konajúcej sa vo februári 2012. Ak nechcete, aby vám ušli najčerstvejšie informácie o ďalších prípravách, nezabudnite nás pravidelne sledovať!
 

Autor: RED
Foto: Tibor Géci

- - Inzercia - -