Dnes je utorok, 22.máj 2018, meniny má: Júlia, Juliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rihanna vyzerá v reklame na nový parfém ako princezná!

júl 22, 2015 - 03:04
Barbadoská kráska Rihanna nie je len úspešná speváčka, ale darí sa jej aj na trhu parfumov. Celkovo zatiaľ do sveta vypustila šesť vlastných vôní, pričom myslela, aj na svojich mužských priaznivcov. Nežnejšie pohlavie sa však už čoskoro dočká úplne nového parfému!
Reb'l fleur, Rebelle, Nude, Rogue, Rogue Man a Rogue Love sú názvy parfumov Rihanny, ktoré sú už v predaji. Prvú spomenutú vôňu, parfum Reb'l fleur uviedla Rihanna do predaja už v roku 2011. Rihannine parfumy sa tešia veľkému úspechu najmä v USA a vo Veľkej Británii. Celkovo však patria medzi najpredávanejšie „celebritné“ vône vôbec. Speváčka hitov Diamonds či We Found Love už dokonca vytvorila aj voňavku, ktorá je určená pánom. Rogue Man je k dispozícii od roku 2014. Parfumy Rihanny na Slovensku bohužiaľ nie sú bežne v predaji, preto ak máte záujem, musíte sa po nich poobzerať na nejakom e-shope. Rozhodne však stoja za vyskúšanie!  
 
 
Úplne nečakane a bez ohlásenia, sa dnes na internete objavil propagačný plagát, pre nový parfum od Rihanny. Názov hovorí za všetko, ak chcete voňať ako RiRi, už to nebude nemožné. Čoraz kontroverznejšia interpretka, je na plagáte plnom ružovej, štylizovaná v polohe nevinného a sladkého dievčatka. Fotka zrejme mnohým pripomenie Rihannu z roku 2005, kedy začínala svoju spevácku kariéru. To, kedy sa nová vôňa RiRi dostane do predaja, ani aké bude jej zloženie, nie je zatiaľ známe.
 
Pozrite sa, ako to vyzeralo na fotení, pre parfúm Rogue.

Dušan Marko, Zdroj: Rihanna

- - Inzercia - -