Dnes je pondelok, 17.december 2018, meniny má: Kornélia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenka miluje Zlatý koncert

november 19, 2013 - 17:28
Desiate výročie Zlatého koncertu už klope na dvere. Presne 21. novembra v NTC aréne prepukne jeden z najväčších koncertov roka, na ktorom sa predstavia Helena Vondráčková, Miro Žbirka, Sisa Lelkes Sklovská a ďalší. Týždenník Slovenka nebude pri tom chýbať! Viac o spojení časopisu s jedinenčým podujatím nám porozprávala šéfredaktorka Slovenky Mária Miková.
 
Týždenník Slovenka je partnerom viacerých významných akcií. Čím vás oslovil Zlatý koncert?
 
Časopis Slovenka sa už roky angažuje a podieľa mediálnym partnerstvom na projektoch, ktoré majú význam a sú osožné pre našich čitateľov. Zlatý koncert je jedinečným podujatím, na ktorý každoročne prídu stovky ľudí. Ide o akúsi predzvesť Vianoc, kedy by ľudia mali na chvíľku vypnúť a kultúrne sa vyžiť, oddýchnuť si. Sme nesmierne radi, že práve túto akciu mediálne podporuje časopis Slovenka, ktorý je tu vždy s čitateľmi a pre čitateľov, tak ako Zlatý koncert pre milovníkov dobrej a kvalitnej česko slovenskej hudby.
 
Tento rok sa koná už 10-ty ročník tohto podujatia. Viete zhodnotiť oproti minulým ročníkom, čím bude jubilejný ročník výnimočný?
 
Každý ročník Zlatého koncertu je jedinečný a má ušľachtilý cieľ - spojiť česko - slovenskú hudbu a priniesť ju slovenským fanúšikom. Tento rok je výnimočný tým, že v NTC aréne zaspieva skutočná legenda, speváčka Helena Vondráčková, ktorá kraľuje česko - slovenskej hudobnej scéne už vemi dlho. Tešíme sa na to, že nám prinesie veľa radosti a pozitívnej energie, ktorá z nej vždy vyžaruje. Rovnako sa tešíme aj na niekoľkonásobného slovenského Zlatého Slávika Mira Žbirku a na jeho nezabudnuteľné hity. Bude skutočne čo počúvať, a na čo sa pozerať...
 
Súčasťou Zlatého koncertu bude aj novinka – vystúpenie víťaza súťaže Zlatý hlas? O čo konkrétne pôjde?
 
Jedinečný projekt Zlatý hlas mal nájsť medzi slovenskými tínedžermi osobu, ktorá vyžaruje talentom a kreativitou. Víťaz bude mať možnosť vystúpiť na jednom pódiu s česko-slovenskými speváckymi hviezdami. Pred pár dňami sme sa dozvedeli meno speváčky, ktorá odbornú porotu zaujala svojím prejavom a tvorbou najviac. Zlatým hlasom sa stala Bratislavčanka Katka Ščevlíková.
 
 
Ďakujeme šéfredaktorke týždenníka SLOVENKA za rozhovor a vás, milí priatelia, pozývame na jedinečný Zlatý koncert. Viac INFO TU!
 
Autor: RED
Foto: archív

- - Inzercia - -