Dnes je štvrtok, 09.apríl 2020, meniny má: Milena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spearsová neuvažuje o ukončení kariéry

september 27, 2014 - 14:31
Americká speváčka Britney Spears neplánuje ukončiť hudobnú kariéru skôr ako o desať rokov. Tridsaťdvaročná rodáčka z McCombu v Mississippi to uviedla v rozhovore pre nemecký denník Bild.
"Dám tomu ešte ďalších desať rokov,“ vyjadril sa interpretka, ktorá by sa podľa vlastných slov chcela opäť postaviť aj pred kameru. "V blízkej budúcnosti chcem mať viac detí, vydať sa a zažiariť vo filmoch. Nestretla som však zatiaľ toho pravého. No všetko sa deje z nejakého dôvodu, takže je to tak dobré. Nič neľutujem,“ prezradila.
 
 
Infoblok:
Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu ...Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!... I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200. Na konte má hity ako ...Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!... I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde. O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014). Nedávno oznámila, že začala pracovať na novej štúdiovke. 
 
Zdroj: SITA
Foto: SITA, facebook Britney Spears

- - Inzercia - -