Dnes je sobota, 30.máj 2020, meniny má: Ferdinand
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spice Girls v reklame pre Tesco rozosmejú diváka!

december 09, 2015 - 22:08
V roku 2007 natočil jeden z najväčších obchodných reťazcov Veľkej Británie, Tesco, vtipný reklamný spot s nesmrteľnou dievčenskou skupinou Spice Girls. Dnes opäť koluje internetom a zabáva užívateľov!
Posh, Ginger, Sporty, Baby a Scary stretnete skôr v predajniach značiek Gucci, Louis Vuitton či Armani na Bond Street alebo v Beverly Hills, no Spice Girls dokázali, že nemajú problém nakupovať aj v bežných reťazcoch!
 
Dámy sa objavili v minútovom spote toho času najväčšieho britského reťazca Tesco ešte v roku 2007, kedy sa reklama vysielala na Telegraph TV. Zachytáva speváčky prechádzajúce sa pomedzi uličky v zhone za vianočnými darčekmi! Scénu otvára Victoria Beckham, oblečená presne tak, ako ju máme mnohí zafixovanú, v čiernom perfektne padnúcom outfite! Victoria hľadá darčeky pre zvyšné členky skupiny, rovnako na tom však je aj Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel B a Mel C, ktoré sa jedna pred druhou ukrývajú, aby predišli prezdradeniu a predčasnému odhaleniu vianočných prekvapení! 
 
Táto reklama bola pre Spice Girls a Tesco už druhou kolaboráciou a každá zo speváčok si tak údajne prilepšila o jeden milión libier. 
 
 
Spice Girls je najznámejšou anglickou dievčenskou skupinou, ktorá fungovala od roku 1994 a preslávila sa práve ich prvým singlom "Wannabe", ktorý sa zároveň stal najlepšie predávaným singlom dievčenských skupín. Predalo sa z neho až viac ako 6 miliónov! Vydali tri štúdiové dosky, no v roku 2001 sa skupina rozpadla, keďže každá zo speváčok sa chcela sústrediť na vlastnú kariéru. 
 
 
Ivana Petrušová, Zdroj: telegraph.co.uk

- - Inzercia - -