Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kontroverzné kombinácie Agáty Hanychovej

september 16, 2010 - 16:24
Škandalózna česká hviezdička neoplýva práve najlepším vkusom, no niekedy zas jej kreácie pôsobia dokonale. Kontroverzné správanie, si vyžaduje kontroverzný šatník.
Etno
Nádherné šaty, štýlové okuliare len tie čižmo-šlapky sa k tomu nehodia. Skracujú nohu a neprajú ani jej proporciám. Nie nadarmo sa hovorí, že vysoké opätky opticky uberú zo desať kíl. Stačilo by vymeniť nešťastnú obuv a outfit by bol perfektný.

Nevinná biela
XXL košeľa nahradila v tomto prípade šaty. V kombináciami s kovbojskými čižmami a leteckými okuliarmi vyzerá Agáta ako Hollywoodska celebrita. Značková kabelka len podčiarkuje celkový dojem.ň


Čierny omyl

Nievždy sa to musí podariť. Tentoraz to kontroverznej českej modelke naozaj nevyšlo. Čierne, no romantické šaty si zaslúžili iný styling. O zlepenom útvare na hlave sa ani netreba vyjadrovať.Oži v koži
Perfektné a trendové využitie kože. Kúsky z tohto materiálu túto sezónu pofičia. Len nechápeme prečo sa ju Agáta rozhodla vrstviť. Outfitu chýba výryzný doplnok.
Pánsky look

Ten je síce sexy a trendový, ale rozhodne nie takto. Chýba tu rafinovaný detail, akýkoľvek kontrast alebo vtip. Pôsobí to fádne, nezaujímavo a strojene. Agáta v tomto prestrojení vyzerá skôr ako striptérka chystajúca sa na veľké finále svojho vystúpenia.


Skejťáčka

Pri tomto outfite nieje o čom. Agáta zvolila pohodlné oblečenie, adekvátne k voľnočasovej činnosti ktorú si vybrala.


Kryštáĺové čižmičky

Nepochopiteľná kombinácia folklórnej blúzky, džínov a kriminálnych topánok. Ide naozaj o pozoruhodný zjav, podľa všetkého ide o akúsi frašku. Alebo nie?
Bohémka

Tento outfit patrí k tým naozaj vydareným. Zaujímavý strih topu, sadnúce džíny a doplnky obľúbenej luxusnej značky. Toto sa Agáte naozaj podarilo, výnimočne.
Červená čiapočka

Zaujímavý outfit do prírody. Každopádne toto patrí takisto k tým vydarenejším kreáciám. Vtipné podkolienky, tričko s potlačou a dominujúca červená farba vytvárajú chutný a zaujímavý celok.
Výsledok prieskumu Agátinho šatníka:

Mala by sa vyvarovať temným farbám.
Doplniť by trebalao aj jej arzenál doplnkov a šperkov.
Mala by viac využívať jasné a žiarivé farby.
Občas by nezaškodilo načrieť do teórie aktuálnych trendov.
Vždy si dokonale zanalizovaž čo s čím kombinovať.
Výsledná známka: 3

Autor: RED.
Foto: Showpix


- - Inzercia - -