Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miriam Kalisová: Inteligentné balenie je milé

október 12, 2010 - 10:00
Moderátorka Miriam Kalisová sa považuje za šťastnú ženu. Nikdy ju totiž nebalil žiadny muž, ktorý by pri tom používal prvoplánové naučené triky. Naopak, vždy sa stretla s originálnym a inteligentným prístupom, ktorý ju potešil.
Vek: 25
Povolanie: spevák
Stav: slobodný
Deti: 0

Čo by mal mať muž, ktorý si vás získa?
Mal by mať dobré srdiečko a hovoriť pravdu. Nehrať sa na niekoho, kým nie je. A v každej situácii by sa mal zachovať ako chlap. Napríklad aj prehru prijať s úsmevom na tvári a brať to ako poučenie. Nesmie mu chýbať optimizmus a nadhľad, samozrejme.

Čím vás dokáže, naopak, odradiť?
Odradiť ma dokáže arogantnosť, nadutosť a jeho vlastný pocit, že môže všetko.  

Aký by bol podľa vás svet bez mužov?
Veľmi smutný. Je to s nimi niekedy ťažšie, ale toho pozitívneho je rozhodne viac, a preto sa s nimi oplatí žiť.  

Ak by ste sa na jeden deň ocitli v koži opačného pohlavia, čo by ste si rada vyskúšali a čo vás, naopak, pri tej predstave desí?
Snažila by som sa za ten deň zistiť, čo mužov robí naozaj šťastnými a čo ich na nás ženách vytáča, aby som sa tomu vyhla. V skratke, rada by som zistila, čo muži v skutočnosti chcú. A nedesí ma nič. Myslím, že muži to majú trošku jednoduchšie ako my ženy... nemusia rodiť (smiech).

Využili ste niekedy nejakú aspoň menšiu lož pri získavaní si muža alebo vo vzťahu?
V takýchto situáciách by sa klamať nemalo. Hlavne preto, že lož má krátke nohy. A do vzťahu by mali ľudia vchádzať s čistým štítom.

Aký je najtrápnejší spôsob balenia? Poprípade, aký ste zažili vy?
Ja som mala to šťastie, že keď ma niekto balil, vždy to bol inteligentný muž, ktorý nepoužíval nejaké naučené triky. Našťastie, to vždy vyplynulo zo situácie. A balenie akýmkoľvek slušným spôsobom považujem za veľmi milé, pretože muž musí v sebe nájsť kopec odvahy, aby urobil ten prvý krok. Samozrejme, kým nie je dotieravý, nepríjemný a nepáchne alkoholom, napríklad.

Partner alebo priatelia? Ako by si to mal človek podeliť a v akom pomere s nimi tráviť čas?
Všetko by malo byť v tej správnej miere... Je jasné, že na začiatku vzťahu sa dvaja zaľúbenci snažia tráviť všetok voľný čas spolu. Ale potom príde na rad aj spoločenské vyžitie. A vtedy je krásne aj to vzájomné chýbanie si. Keď sa na seba dvaja tešia.

Autor: MÁRIA ŠIDLOVÁ
Foto: Peter Spusný, Daniel Kaplavka

- - Inzercia - -