Dnes je pondelok, 23.apríl 2018, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Môže byť sexi keď má 55?

marec 26, 2010 - 12:33
OTO 2009 nebol prvou príležitosťou, kde Zdena Studenková predviedla mimoriadne odvážny výstrih. Tradične nasledovali diskusie o jeho vhodnosti či nevhodnosti u dámy v rokoch. „Podľa mňa to patrí do mladšej generácie,“ vyjadrila sa Oľga Perušková, odborníčka na módu a protokol.

No návrhár Marcel Holubec, z ktorého dielne model pochádzal, je presvedčený, že jeho múzy sa takéto obmedzenia netýkajú. „Myslím si, že v jej prípade, ako aj v prípade napríklad pani Heribanovej, ide o ženy, ktoré si to môžu dovoliť. Na svoje roky vyzerajú perfektne,“ oponoval tým, podľa ktorých by mal byť dátum narodenia pri výbere oblečenia dôležitým kritériom. „Môj osobný názor je, že keď príde určitý vek, staršia dáma by sa nemala hrať na mladú, lebo potom to vyzerá veľmi smiešne,“ povedala pre zmenu Oľga Perušková, ktorá sa k oblečeniu na rôzne príležitosti často vyjadruje aj v markizáckom Teleráne.


Inšpirovala ho Zdena
„Netreba preháňať v ničom. Človek sa tým, ako nosí šaty, aj vyjadruje. Podľa mňa to vyjadrenie nie je potom také, aké by malo byť u jednej dámy,“ povedala STAR-u Perušková. Odhaľovanie rešpektuje u mladých dievčat, keďže také sú momentálne módne trendy. No v určitom veku, ktorý bližšie nešpecifikovala, by si žena podľa nej mala podobné úlety odpustiť. Napriek tomu, že Zdenu považuje za okúzľujúcu. „Je to v prvom rade jedna krásna dáma, nielen svojím vekom. Má svoje čaro,“ pochválila herečkin zjav, no vzápätí dodala. „Ale ja sa s tým úplne nestotožňujem. Aj keď to telo je nádherné na tento vek a určite na sebe veľmi pracuje, ale chce to noblesu,“ vyjadrila svoju mienku odoborníčka na protokol


S tou sa však rozhodne nestotožňuje módny tvorca, ktorého podľa vlastných slov k takémuto odvážnemu kúsku inšpirovala samotná herečka. „Ona si to môže dovoliť. Vyzerá úžasne, má krásne telo a nemá sa za čo hanbiť,“ povedal rozhodne návrhár, ktorý model vytvoril. „Všetko nechala na mňa. Zhodli sme sa na farbe a v podstate si len vybrala z návrhov, ktoré som predložil,“ priblížil nám postup ich spolupráce Marcel a otvorene priznal, že herecká ikona sa mu ako žena jednoducho páči. Dokonca už od detstva, keď ako malý chlapec videl film Panna a netvor. „Bol som na tom v kine a platonicky som sa do nej zaľúbil. To bol taký sen, čo sa v tom malom detskom mozočku odohrával a nesie sa to v ňom celý život v podstate,“ odhalil nám svoje malé tajomstvo.

Autor: RED.
Foto: ISIFA, S.A.

- - Inzercia - -