Dnes je pondelok, 27.máj 2019, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z dcéry modelku mať nechce!

september 20, 2010 - 13:15
Niekdajšia kráľovná krásy a dnes už skôr podnikavá Ivana Christová (40) už v minulosti tvrdila, že ak jej dcéra Daniela (17) dospeje, prípadný záujem o prácu v modelingu jej kvitovať nebude. Dnes je mladá kráska už takmer dospelá a modelingoví experti sa o ňu idú potrhať.
Ako každá správna matka, aj bývalá modelka Ivana Christová neberie výchovu pubertálnej dcéry na ľahkú váhu. Z malej Danielky sa totiž medzičasom vykľula krásna slečna, ktorej exotické črty tváre, ktoré zdedila po svojom francúzskom otcovi Danielovi Ubaudovi, len dodávajú na zaujímavosti. Rovnaký názor majú totiž aj modelingoví experti, ktorí už o zanietenú študentku prejavili značný záujem. „Po tom, ako som sa s Danielkou objavila na nejakých akciách, začali nás oslovovať agentúry s tým, či by dcéra nechcela skúsiť modeling,“ otvorene priznala niekdajšia manekýnka v nedávno odvysielanej televíznej relácii.

Radšej škola...
Aj keď vďaka známej mame sa mladá slečna pomerne často pohybuje na spoločenských akciách, pred fotoaparátmi sa radšej skrýva. „Nerada sa fotografuje. Je skôr introvert,“ prezrádza na margo málo známej Daniely jej zhovorčivá matka. Tá dokonca nedávno médiám po prvýkrát prezradila obavy z toho, aká krásna je jej jediná dcéra. „Priznám sa, že mám o ňu trochu strach, ale myslím si, že ona by do toho nešla,“ povzdychla si Christová, ktorej dieťa má, našťastie, celkom iné záujmy.

Našťastie preto, lebo samotná Ivana sa svojím vzhľadom živila takmer celý život, čo dnes nepovažuje za celkom správne a normálne, a preto si veľmi váži to, že jej dieťa táto oblasť nezaujíma. „Neláka ma to, ja mám úplne iné priority,“ vyjadrila sa po prvý raz dospievajúca slečna. A jej mama sa z toho úprimne teší. „Kým nie je plnoletá, tak na ňu budem dozerať a dúfam, že keď už bude mať osemnásť, tak na modeling bude stará,“ zasmiala sa prvá federálna miss, ktorá veľmi dobre vie, že v tomto biznise treba začínať veľmi skoro.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: Daka, Tige, FB, TV Markíza, S.A.

- - Inzercia - -