Dnes je pondelok, 28.máj 2018, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Bláznivý maratón výhier

jún 09, 2013 - 11:50
Je tu nedeľa a my máme pre vás pripravenú o štipku radosti viac. Súťažte o skvelý parfém Bruno Banani, ktorý ocenia nielen ženy milujúce dobrodružstvo...

Hrajte o úžasnú a energickú vôňu Bruno Banani - Dangerous Woman iba na Ženskom webe! Stačí, ak odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku. POZOR! Súťaž trvá do pondelka!

 

V čom je vôňa Bruno Banani výnimočná? Zistite to vďaka našej súťaži na vlastnej koži a absolútne sa zamilujete...

DANGEROUS WOMAN je vzrušujúca, orientálno-kvetinová vôňa – zvodná, ženská, plná života. A ešte čosi: je obzvlášť nebezpečná a neodolateľná v noci! Poskytuje ženám sebavedomie, ktoré im umožní zvádzať typickým spôsobom bruno banani – tak, aby získali to, čo chcú. Návykovo zmyselná, jedinečná vôňa je perfektným doplnkom skvelej noci v meste.  
 
 
Tento prvý dojem nebude potrebovať druhú šancu!
Šťavnaté a živé vrchné tóny pozostávajú z bohatých čiernych ríbezlí, ktoré zaručia, že zapôsobí hneď na prvý dojem a nezostane nepovšimnutá. Všetky oči budú visieť na nej. 
 
 
Srdce, akému je ťažké odolať!
Ženské srdce sa pohráva s exotickými tónmi zmyselného kokosového mlieka a delikátnych kvetín. Lákavá kombinácia tónov sa rozlieha vzduchom, kde sa žena objaví, a napĺňa ovzdušie živou zmyselnosťou. Jej nebezpečná, sexy stránka vystupuje do popredia. 
 
Konečná stanica!
V hrejivom sexy základe heliotrop splýva s krémovými gurmánskymi tónmi. Vanilkový absolút, jedna z najzmyselnejších vonných zložiek vôbec, rozpaľuje oheň.
 
Autor: RED

- - Inzercia - -