Dnes je sobota, 31.október 2020, meniny má: Aurélia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Alexander Bárta bol ONLINE!

október 30, 2014 - 11:27
V piatok 7. novembra bude mať v Slovenskom národnom divadle premiéru činoherná novinka s názvom Bál, na ktorú sa pripravuje aj herec Alexander Bárta. Ako sa mu skúša rola farára? Opýtali ste sa počas ONLINE rozhovoru!

Najnovším angažmánom Alexandra Bártu na našej prvej scéne je úloha v pripravovanej inscenácii Bál na motívy poviedok Boženy Slančíkovej Timravy, v ktorej stvárni postavu farára Michala. Na javisku Sály činohry v novej budove SND si zahrá po boku hereckých kolegov rovnako zvučných mien ako Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Ľuboš Kostelný, Diana Mórová, Jozef Vajda, Zdena Studenková, Daniel Fischer, Marián Geišberg, Kamila Magálová, Jana Oľhová i František Kovár.

Alexander Bárta (38) je rodákom z Košíc a jeho narodeninovým dňom je 27. február. S partnerkou Henrietou Mičkovicovou vychováva dcérku Ester. Keď nestojí pred televíznymi či filmovými kamerami, nájdete ho na doskách, ktoré znamenajú svet. V polovici decembra odštartuje svoj deviaty rok v Slovenskom národnom divadle.

Patrí Alexander Bárta k vašim obľúbeným hercom? Neváhajte a pýtajte sa. Odpovede na svoje otázky sa dozviete už zajtra o 14:00 v ONLINE rozhovore!

Zdroj: red
Foto: SITA, Collavino pre SND

- - Inzercia - -