Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

AVON predstavil novú príťažlivú vôňu – parfum Attraction!

november 01, 2015 - 11:05
Spoločnosť AVON Cosmetics včera uviedla jedinečný parfum AVON Attraction pre neho a pre ňu. Vôna je vytvorená tak, aby prebudila túžbu medzi mužom a ženou.
Foto: 

Hostia zažili počas uvedenia a krstu novinky - parfumu Attraction magický večer plný príťažlivosti a túžby. Novinky zo sveta vôní predstavil obľúbený moderátorský pár Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra „Sajfa“, ktorých rovnako spája neviditeľná sila, vášeň a láska. Spolu sa stali krstnými rodičmi parfumu AVON Attraction pre neho a pre ňu a slávnostne túto vôňu uviedli do života svojim bozkom.

Nezabudnuteľné podujatie v znamení príťažlivosti dotváralo tanečné vystúpenie CreDance a unikátne duo Mirror Family. Uvedenie noviniek si nenechalo ujsť množstvo známych osobností. Akcie sa zúčastnili obľúbení herci, speváci, moderátori i tváre projektu AVON proti rakovine prsníka. Luxusnú a povznášajúcu atmosféru večera dotvárali zmyselné tóny oboch vôní.

Hlavným prekvapením sa stalo hudobné vystúpenie známej slovenskej speváčky Tiny, ktorá sa na pódiu objavila po dlhšej prestávke. Tina podporila novú kampaň AVONu – Krásne pre seba a stala jej ambasádorkou. Hlavným poslaním kampane je povzbudiť ženy, aby boli odvážnejšie, silnejšie a sebavedomejšie a aby sa nebáli rozhodnúť sa podľa seba navzdory tlaku okolia. Skutočné príbehy žien, ktoré inšpirujú ostatné nájdete na www.vrajbysommala.sk.

Kolekcia vôní AVON Attraction

Nový dámsky parfum Attraction vás pritiahne k sebe a zblíži. Vôňa z kategórie drevito-ovocných vôní je tvorená zmesou lákavej černice, magnetického pižma a vanilkového jantáru. Buďte jednoducho neodolateľná!

Nová výrazná a sexy pánska toaletná voda Attraction patrí do kategórie drevito-jantárových vôní. Vďaka kombinácii tónov koreňa zázvoru, lákavého pižma a tlejúcich drevín v nej vzbudíte zmyselnú túžbu. Buďte príťažlivý počas celého dňa!

Zdroj a foto: AVON

- - Inzercia - -