Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

BMD 2012: talianske kožuchy Bortolami Furs

december 14, 2012 - 14:52
Exkluzívna módna prehliadka večerných plesových šiat a pánskych spoločenských odevov v rámci Bratislavských módnych dní, ktorá sa bude konať v pondelok 17. decembra 2012 v Bratislave, uzavrie tohtoročnú módnu sezónu. Okrem svetoznámeho Georgesa Chakru a Blanky Matragi, sa na prehliadke predstaví aj známa talianska módna značka kožuchov Bortolami Furs. <a href="http://zenskyweb.sk/online-vysielanie" target="_self" title="Sledujte online 17.12.2012 o 19:30">Online prenos si budete môcť pozrieť len na našom webe.</a>
Foto: 

Bortolami Furs má štyridsaťročnú tradíciu, patrí medzi lídrov v spracovaní kožušín a šití kožuchov. Spolupracujú s poprednými módnymi návrhármi, ktorí udávajú krok v kreativite a tvorbe modelov. Showroom sa nachádza v malom mestečku Slesino, neďaleko mesta Padova na severe Talianska. „Vždy majú k dispozícii minimálne 1 500 modelov, dokážu uspokojiť aj tu najnáročnejšiu pánsku aj dámsku  klientelu. Používajú výlučne kožušiny vysokej kvality. Spracovávajú  kožušiny najmodernejšími technológiami a samotné šitie kožuchov sa realizuje v Taliansku“, povedala pre www.zenskyweb.sk Darina Tvoríková, ktorá spomínanú taliansku značku zastupuje na Slovensku.


Neoddeliteľnou súčasťou večerných plesových šiat by mali byť kožušiny, ktoré majú schopnosť zahriať telo a dokonale dokážu pozdvihnúť krásu šiat. „Vybrali sme modely, ktoré určite uspokoja každú ženu, od klasických tradičných modelov, kde vynikne prirodzená kožušina, až po farebne spracované kožušiny. Prezentované budú dlhé plášte, ktoré lemujú siluetu tela, praktické tri štvrťové modely tzv. do koča aj do voza a krátke kabátiky a bundičky zase dajú dokonale vyniknúť plesovým šatám. Kolekcia kožuchov je vytvorená z kožušín norky, činčily, líšky, králika a soboľa“, dodala Darina Tvoríková. Moderným prvkom je kombinácia úpletu s kožušinou.

Na módnej prehliadke sa ďalej predstavia aj renomovaní slovenskí módni návrhári ako napríklad Lukáš Kimlička, Veronika Hložníková, Robert Bartolen či Jana Pištejová. 
Autor: RED, KKR
Foto: Bortolami Furs

- - Inzercia - -