Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni: Ako si ich užívala naša víťazka Nikoleta

apríl 17, 2015 - 21:32
Jedným z hostí na Bratislavských módnych dňoch bola aj mladá víťazka našej súťaže Nikoleta Baloghová z Trnavy. Bratislavské módne dni si vďaka ŽenskýWeb.sk užila ako naozajstná VIP.
Foto: 

Nikoleta si druhý deň na Bratislavských módnych dňoch užila ako naozajstná hviezda. Už od jej príchodu do Bratislavy sa o ňu staral náš tím a spoločne sme ju pripravili na večernú prehliadku. 

Najprv sa zverila do rúk šikovnej vizážistke značky Zerva Cosmetics, Michaely Janovskej. Ako nám Michaela prezradila, na celkový hviezdny look Nikolety zvolila takýto postup: Použila som podkladovú bázu (Pre make-up base), aby sa pleť nemastila, a teda neleskla, čo zároveň predlžuje kvalitu mejkapu. Nasledoval Minerálny mejkap (Foundation perfection), ktorý zjednotil pleť a zakryl farebnú nedokonalosti. Korektor som zvolila o odtieň svetlejší (Complete coverage) na rozjasnenie očného okolia, nasledoval bronzer, ktorý vytieňoval tvár a dodal je iskru. Tieňovanie očí je kombináciou perleťového béžového tieňa, ktorý oko rozjasňuje a hnedého matného, ktorý vytvára kontrast a hĺbku oka. Tekutá očná linka vytvorila dôraz na oku. Korekčná ceruzka maslovej farby v kútiku očí, pod obočím a vo vnútornej línii oka rozjasnila pohľad a otvorila oči. Maskara All in one so silikónovými štetinkami v dvoch dĺžkach sa postarala o dokonale vytočené a husté riasy. Na pery sme použili červený dlhotrvácny rúž, ktorý ladil s konečným outfitom.

Po tejto procedúre nasadla Nikoleta do limuzíny Jaguar, aby si vybrala v požičovni spoločenských šiat Blonde Brunette šaty na večer. Po krátkej skúške sa rozhodla pre model Carla z kolekcie Twelve by Mac Duggal, ktorý jej neuveriteľne pristal.

Keď už sme mali toto všetko za sebou, Nikoleta zasadla do kaderníckeho kresla špecialistu na večerné účesy Salónu DNJ/Joico Dušana Fungáča. Ten jej vyčaril skvelý look, za ktorý by sa nemusela hanbiť na hociktorom červenom koberci.

A keďže Nikoleta zvíťazila v súťaži na ŽenskýWeb.sk, tak nesmela chýbať spoločná foto pri fotostene.

Ak chcete vidieť viac - pozrite si fotogalériu, a nezabudnite ani na video-rozhovor s Nikoletou.

red, foto: Martin Rinčo, video: Dominik Besler

ďakujeme:

JAGUAR/T.O.P. Auto Bratislava, Požičovňa Blonde Brunette Bratislava, Zerva Cosmetics, Salón DNJ Beauty & Style/Joico 

- - Inzercia - -