Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dominika Mirgová pokrstila album Armáda. Hviezdou večera bol jej malý syn!

apríl 07, 2016 - 22:30
Úspešná speváčka Dominika Mirgová v utorok večer pokrstila svoj tretí hudobný album Armáda. Krstilo sa v rodnej Trnave v priam rozprávkových priestoroch Synagóga café. Mladú mamičku prišli podporiť fanúšikovia, ale aj dvorný textár Miro Jaroš a spevácke duo Twiins.

V utorok večer si Trnavu podmanila ružovo-čierna armáda. Reč je o fanúšikoch talentovanej speváčky Dominiky Mirgovej, ktorí sa tu zišli z celého Slovenska. Mirgová si za miesto krstu jej tretieho štúdiového albumu Armáda vybrala práve rodnú Trnavu. Veľkolepé priestory trnavskej synagógy spolu s laserovou šou sa postarali o neopakovateľnú atmosféru plnú hudby, tanca a dobrej nálady. Dominika sa o krst podelila aj prostredníctvom online vysielania na svojej facebookovej stránke, ktorý naživo sledovalo 17 000 divákov.

„Chcela som spraviť hlavne šou, keďže okrem spevu a hudby milujem aj tanec, pozvala som si najlepších muzikantov aj vynikajúceho tanečníka Filipa Jankoviča, ktorý s kamarátom Ondrom pripravili úvodné číslo celého krstu a bolo to neskutočné, som veľmi šťastná, že som si s nimi mohla zatancovať,“ skonštatovala Dominika. Pozvanie na krst prijal aj raper Elpe a český spevák Pavel Calta, ktorí si na pódiu spolu s Dominikou aj zaspievali. Samozrejmosťou bola prítomnosť tanečnej skupiny VIP Crew, ktorú trénuje práve Mirgová.

dominika_mirgova_armada_2.jpg

Foto: 
Peter Pánsky

dominika_mirgova_armada_7.jpg

Foto: 
Peter Pánsky

Mladú mamičku počas jej veľkého večera samozrejme sprevádzala celá rodina. Nechýbal manžel Peter a milovaný synček Peťko. Práve ten bol prekvapivo hlavnou hviezdou večera a zjavne si to užíval. Keď sa dostalo k samotnému aktu krstu nového cd, Dominika si k sebe prizvala svojho syna. „Ako človek, ktorý môj život a tým pádom aj tento album ovplyvnil úplne najviac zo všetkých, je to Peťko, kto mi pokrstí Armádu,“ dodala dojatá mamička. Keďže krstný otec ešte nemá ani rok, nekrstilo sa žiadnym sektom, ale dojčenskou vodou.

Mirgová si na krste pre svojich priaznivcov pripravila špeciálnu šou, kde vôbec poprvýkrát odzneli nové skladby. Nechýbali však ani známe hity ako Hore, Talizman a aktuálny singel Pódium, ktorý je momentálne siedmou najhranejšou slovenskou pesničkou. Speváčka prezradila, že na podobnú šou sa môžu jej fanúšikovia tešiť v ešte väčších rozmeroch už na jeseň, kedy sa chystá na turné k albumu Armáda.

Dominika Mirgová | KRST ALBUMU ARMÁDA

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -