Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Luxusná kolekcia plaviek už dnes večer

apríl 13, 2016 - 13:15
Bratislavské módne dni dnes štartujú a večer okrem tvorby módnych návrhárov uvidíte aj prehliadku luxusných plaviek značky Relleciga. Nenechajte si újsť tento skvelý zážitok a sledujte priamy prenos z prvého dňa Bratislavských módnych dní na www.bmd.sk.
Foto: 
Relleciga

Desať modelov plaviek, ktoré vystihujú aktuálnu ponuku na sezónu Leto 2016, uvedie dnes večer značka Relleciga. Ich kolekcia, z ktorej si každá z vás bude vedieť vybrať aktuálne obsahuje viac ako 300 dizajnov, pričom dôraz kladú na všetky cielové skupiny. Ako sme sa dozvedeli, tešiť sa môžete na plavky s digitálnou potlačou, plavky s 3D efektom, ale i doplnené čipkou. Značka Relleciga pripravila aj na tento rok bohatú kolekciu v pestrofarebných trendových motívoch.

Veľmi zaujímavými sú aj push up plavky s 3D efektom. Majú vnútornú Push Up výstuž, ale taktiež vonkajšie našívané kvietky, ktoré opticky vytvárajú 3D efekt objemnejšieho poprsia. Ich výroba nie je vôbec jednoduchá, sú to hodiny ručnej práce, čo majiteľky týchto plaviek vedia nesmierne oceniť.

Medzi známe ženy ktoré si plavky Relleciga obľúbili sú napríklad: Petra Denková, Mária Zelinová, Sona Štefková, ale i česká speváčka Helena Vondráčková a mnohé ďalšie.

- - Inzercia - -