Dnes je piatok, 14.august 2020, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herci, ktorí sa kvôli filmu zmenili na nepoznanie

jún 16, 2016 - 20:23
Celosvetovo známi herci sa museli kvôli filmovým úlohám zmeniť. Herecké hviezdy priberali, chudli alebo podstúpili inú dosť výraznú premenu. Ponúkame vám prehľad tých najzaujímavejších premien z Hollywoodu.

Charlize Theron určite všetci poznáme. Herečka s anjelskou tvárou musela kvôli filmu Monštrum na chvíľu prísť o svoju krásu. Za pomoci maskérok sa premenila na príšeru. Táto premena bola veľmi zaujímavá. Tí z vás, ktorí tento film videli určite nemohli uveriť vlastným očiam.

 

Matthew McConaughey je muž rôznych filmových podôb. V jednom filme ho môžeme vidieť ako sexi vymakaného príťažlivého striptéra a o rok nato v ďalšej filmovej úlohe ako vychudnutého pacienta s HIV.

 

Niektoré premeny nezahŕňajú iba nutné fyzické zmeny. Svedkom toho je aj John Travolta, ktorý si už zahral veľa hlavných či vedľajších úloh. Jeho najzaujímavejšia rola však nespočívala v chudnutí či priberaní. John sa v muzikáli Hairspray premenil na ženu. Klobúk dole pred maskérmi veď je na nespoznanie!

 

Priam najextrémnejšia premena všetkých čias čakala herca Chrisa Hemswortha. Kvôli svojej úlohe musel podstúpiť drastickú diétu. Jeho denný príjem kalórií bol 500 počas jedného celého mesiaca. Táto diéta sa odzrkadlila na jeho vypracovanom tele, keď schudol 7 kíl svalov. 

- - Inzercia - -