Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Opäť raz šokuje! Rihanna sa prešla Prahou v outfite za tisíce eur

júl 29, 2016 - 05:40
Tri dni u našich českých susedov strávila najúspešnejšia speváčka súčasnosti. Reč je o charizmatickej Rihanne, ktorá však nie je len hudobníčkou ale aj módnou ikonou. Svojej povesti neostala nič dlžná ani v Prahe!

Kráska z Barbadosu, ktorá v utorok večer so svojim Anti World Tour koncertovala v Prahe, si mesto na Vltave užila naplno. Takmer tridsaťročná speváčka strávila v českej metropole pravdepodobne až štyri dni.

Rihanna bola ubytovaná v hoteli Four Seasons Hotel Prague, v ktorom v minulosti strávila pár dní aj Lady Gaga

Rihanna do Prahy podľa všetkého dorazila už v Nedeľu. Historickú časť mesta si však pozrela až deň po koncerte, kedy si prenajala vyhliadkovú jazdu starodávnou električkou.  Tá bola kvôli Robyn pristavená priamo pred hotel. Ešte pred tým, než do nej vošla samotná RiRi, tak personál z hotela do električky priniesol jedlo, fľaše šampanského, vína a nádobu s ľadom.

0005.jpg

Foto: 
RihannaDaily.com

Jazda centrom Prahy trvala zhruba hodinu a Rihanna tak mohla vidieť Národné divadlo alebo Karlovo námestie. Úspešná speváčka sa tak postarala o rozruch aj u našich českých susedov. Na pár desiatok minút spolu so svojou ochrankou, ktorá ju v troch autách nasledovala, upchala dopravu priamo v historickom centre mesta, čo množstvu obyvateľom Prahy narušilo plány.

Okrem Rihanny si jazdu historickou električkou užili aj jej najbližší priatelia a spolupracovníci, ktorí ju sprevádzajú na jej celosvetovom turné. Speváčku doprevádzal aj súkromný kameraman, ktorý celú jazdu nakrúcal. Rihanna podľa všetkého už dlhšie pracuje na dokumentárnom filme, v ktorom by sa mohli ocitnúť aj zábery z Prahy.

0001.jpg

Foto: 
RihannaDaily.com

Neprehliadnuteľnou bola RiRi už tradične aj vďaka jej outfitu. Opäť raz dokázala to, že módu miluje a je tá, ktorá trendy vytvára. Odetá celá v bielom a už tradične bez podprsenky siahla po obtiahnutých šatách a extravagantných lodičkách. 

K šatám od Faustine Steinmetz z kolekcie Spring/Summer 2016 zvolila Rihanna originálny pár topánok Vetements, ktoré so šatami dokonale ladili. Cena jedného páru je po zľave 882 dolárov. 

Celý outfit doplnila kožušinová štóla Balenciaga v cene 2 321 dolárov. Bodku za celým lookom dali futuristické okuliare Dior z 24 karátového zlata, ktoré sama Rihanna pre túto francúzsku značku navrhla.

0004_1.jpg

Foto: 
RihannaDaily.com

Podľa českých médií mala interpretka hitov Diamonds, Work alebo We Found Love počas svojho pobytu v Prahe menšie zdravotné problémy a musela navštíviť zubára. To mal byť jeden z dôvodov, prečo sa v pondelok zdržovala počas celého dňa vo svojej hotelovej izbe. Desiatky fanúšikov ju tak márne čakali pred vstupom do luxusného hotela.

Ak ste nestihli koncert Rihanny v Prahe, tak 9. augusta si ju môžete pozrieť v neďalekej Viedni a 11. augusta zaspieva na festivale Sziget v Budapešti.

Viac fotografii v galérii pod článkom!

Prečítajte si tiež: Rihanna prežila teroristické útoky v Nice

- - Inzercia - -