Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Módna Polícia: Pôvabná Margot Robbie a originálny Jared Leto na premiére Suicide Squad

august 09, 2016 - 08:30
Aj v našich kinách sa už pár dní obrovskému úspechu teší očakávaná filmová novinka Suicide Squad. Veľkolepú premiéru si nenechalo ujsť ani hviezdne obsadenie v podobe Margot Robbie, Willa Smitha, Jareda Leta a Cary Delevingne. Na červenom koberci nám ukázali to naj z ich šatníkov!
Foto: 
SITA

Premiéry očakávaných blockbusterov strieborného plátna už dávno nie sú lahôdkou len pre filmových fanúšikov. Na svoje si prídu aj milovníci módy, pretože kde inde, ako na červenom koberci lepšie vyniknú honosné róby a originálne kúsky šíte na mieru? Dobre to vie aj zostava hlavných protagonistov filmu Suicide Squad, ktorá dorazila na premiéru v Beacon Theatre v  New Yorku nahodená ako zo žurnálu! Mnohých určite prekvapila inak nežná Margot Robbie, ale aj vždy originálny Jared Leto 

1. Cara Delevingne

Cara jednoducho vie zaujať! Práca v modelingu zrejme robí svoje, pretože táto modelka/herečka nás svojim outfitom vždy svojim spôsobom šokuje. Angličanka na premiéru zvolila pomerne nevšedné metalické šaty Anthony Vaccarello. Čo myslíte, môže byť?

2. Will Smith

Pri pohľade na ostatné outfity mi neostáva nič iné, ako povedať to, že Will sa na to trochu vykašľal. Žiadna originalita a nič čo by upútalo. Celý film je tak trochu bláznivý a takýto formálny outfit by sa určite viac hodil na nejakú inú akciu. Pre mňa jednoducho nuda. Ešte že sa po koberci prešiel aj ten mladší Smith...

3. Margot Robbie

Zrejme každému v dobrom či v zlom vyrazila dych pôvabná Margot. Filmová Harley Quinn zaexperimentovala a stavila na výraznú čiernu róbu s čipkou a zlatou aplikáciou. Celý look perfektne doplnil momentálne veľmi trendy tmavý rúž. Šaty so zlatým jednorožcom nájdeme v kolekcii Alexandra McQueena pre jeseň 2016. U mňa má Margott 100 bodov!

4. Jaden Smith

Premieru nového filmu prišiel podporiť aj Jaden Smith. Vo filme síce exceluje jeho otec Will, na červenom koberci však určite viac zaujala práve mladá krv. Jaden je v móde ako doma. Našiel si svoj osobitý štýl, ktorému ostal verný aj tentokrát.

5. Karen Fukuhara

Vo filme drsná Katana a v skutočnosti nežná Karen. Priam rozprávkové bledo-modré šaty Valentino v záplave čiernej žiarili a herečke skutočne pristali.

6. Jared Leto

To najlepšie nakoniec! Jared miluje módu a móda miluje jeho a toto je jeden z dôkazov. Leto siahol po dokonale prepracovanom ručne šitom kabáte Gucci, ktorý z inak jednoduchého outfitu spravil outfit hodný filmového Jokera. Za mňa obrovské áno!

- - Inzercia - -