Dnes je štvrtok, 24.september 2020, meniny má: Ľuboš, Ľubor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najväčšie prekvapenia na udeľovaní hudobných cien: Okrem Britney, šokovala i Rihanna

august 29, 2016 - 16:27
Včerajšie udeľovania hudobných cien MTV VMA 2016 sa konali vo veľkom štýle a priniesli so sebou i prekvapenia.

Opäť na scéne

Jednou z najväčších šou, ktorú diváci mohli počas udeľovania cien vidieť, bola jednoznačne v podaní speváčky Britney Spears. Britney je späť. Toto si povedali pravdepodobne všetci, ktorí speváčku mohli na pódiu vidieť. Po tom, ako Britney bojovala s rôznymi životnými úskaliami sa na scénu vracia s veľkým odhodlaním a to jej treba naozaj uznať.
Britney predviedla, čo sa v nej stále skrýva!

Britney Spears a spevák G-Eaz

Vyznanie

Ďalšie prekvapenie prišlo, keď raper Drake vyznal lásku speváčke Rihanne. Jeho príhovor, ktorý dojal nie len samotnú speváčku, ale i obecenstvo, bol naozaj zo srdca a úprimný. Drake priznal, že sa do speváčky zaľúbil už keď mal dvadsaťdva rokov a jeho láska k nej stále pretrváva. Uvidíme, či to Drake myslel iba ako platonickú lásku, alebo skutočnú.

Prečítajte si: Červený koberec z MTV VMA 2016: Kráľovnou noci sa stala Beyoncé s dcérou!

Supermodelka

Čo by sa tiež dalo nazvať prekvapením, bola účasť supermodelky Naomi Cambell. Možno ani nie tak, ako samotná účasť, mohlo divákov prekvapiť to, ako modelka vyzerá. Vo veku štyridsaťšesť rokov sa modelka stále pýši krásnym a vyšportovaným telom a dokonalou vizážou. Nie nadarmo patrila Naomi k najlepšie plateným modelkám všetkých čias.

- - Inzercia - -