Dnes je streda, 08.december 2021, meniny má: Marína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Už o pár dní sa začne jesenná časť Bratislavských módnych dní: Pozrite si malú ukážku!

september 08, 2016 - 11:57
Už 26. septembra sa začne štvordňový maratón prehliadok v rámci prestížneho módneho podujatia Bratislavské módne dni. Predstaví sa vám návrhárska špička zo Slovenska ale i zahraničia.
Foto: 

Už jedenásť rokov prinášajú Bratislavské módne dni prehliadky etablovaných dizajnérov. Medzi nimi nebudú chýbať návrhárske špičky ako Jana Pištejová, Lukáš Kimlička, Richard Rozbora, Jana Jurčenko, Zlatica Hujbertová, Veronika Hložníková, La Rena a mnohí ďalší. Zo zahraničia privítame hneď niekoľkých hostí. Novú kolekciu nám predstavia úspešné české návrhárky Ivana Rosova Fashion Group a Tatiana by Taťána Kovaříková. Taktiež sa môžete tešiť na prehliadku od talianskeho módneho návrhára Stefano Pellicceria. 

Už tradične sa na móle predvedú autorské kolekcie mladých tvorcov, ktoré sú súčasťou projektu Hľadáme nové tváre módnej scény. Šesť talentovaných návrháriek bude bojovať o víťazstvo posledný prehliadkový deň 29. septembra v unikátnych priestoroch kostola Klarisky. Tohtoročná téma znie Premena ženy v čase. 

Prinášame vám malú ochutnávku k jesennej časti Bratislavských módnych dní

Bratislavské módne dni jeseň/zima 2016 teaser

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -