Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sme tu pre vás s Tvojím štýlom: Nový magazín je o vás a pre vás!

september 17, 2016 - 17:13
Nový časopis Slovenka Tvoj Štýl je tu pre všetky ženy. "Je dôležité nájsť zdravé sebavedomie, sebadôveru, spokojnosť a vyrovnanosť. Nie je to žiadna veda, tú silu má každá jedna žena v sebe," myslí si šéfredaktorka nového titulu vydavateľstva Star Production, Barbora Volná.
Foto: 
Archív B.V.

Barbora, vy sa pohybujete v médiách už dvanásť rokov. V čom si myslíte, že je nový časopis iný ako ostatné, ktoré sú na slovenskom trhu?

Slovenka Tvoj Štýl je o ženách a pre ženy... Prináša veľa skutočných, autentických vecí, ktoré "smrdia" človečinou. Je o nás, o našich každodenných starostiach a radostiach. O tom, čo my, ženy, prežívame každý deň. Bez škrupúľ sa snažíme priniesť bežnej žene východisko zo situácií, ktoré na ňu striehnu každý deň. Stereotyp vo vzťahu, nepríjemný šéf, problémy s deťmi, v rodine, ťažkosti so zdravím... Poznáme to všetky, však? To všetko sú veci, ktoré nás denne trápia. My sme tu však preto, aby sme na základe príbehov, ktoré nie sú vždy najľahšie, a nielen nich, priniesli žene pocit, že v " tom" nie je sama. Všetky občas trpíme, všetky sa niekedy trápime... Netreba sa nikdy vzdať. Je dôležité naučiť sa byť samy k sebe úprimné a naučiť sa mať rady samy seba. O tom to celé je. 

14332937_1186288864760737_6591466907524743339_n.jpg

Slovenka Tvoj Štýl Október 2016
Slovenka Tvoj Štýl Október 2016
Foto: 
Archív Star Production, Matúš Lago
Slovenka Tvoj Štýl Október 2016

Pre koho je Slovenka Tvoj Štýl určený?

Pre každú ženu! Každá si v ňom nájde to svoje. Krása, móda, príbehy, rozhovory, vzťahy, ... Snažíme sa byť čitateľke blízko, otvárať témy, ktoré sú ľudské a týkajú sa žien. Je zbytočné písať o veciach,  ktoré sú našim ženám vzdialené. Chceme písať o tom, čo sa týka bežných žien. Mňa, vás, ktorejkoľvek. 

Kde hľadáte pri príprave čísla inšpiráciu? 

Počúvame, snoríme, chodíme do terénu, milujeme našu prácu a snažíme sa priniesť to najlepšie z najlepšieho. Som toho názoru, že čitateľky vycítia, že robíme veci s nadšením a láskou. Chceme, aby sa po otvorení časopisu cítili, akoby sa rozprávali s kamarátkou. Chceme si byť blízko, písať veci, ktoré sa reálne dejú. Chceme ukázať, že v živote je dôležité byť sama sebou. Byť vyrovnaná, šťastná a v pohode. Či už ste chudá, silná, s krivkami, nízka alebo s veľkým nosom. Dôležité je byť sama sebou, ak ste totiž vyrovnaná, prenesie sa to do  každej sféry v živote. Verte mi, viem, o čom hovorím...

- - Inzercia - -