Dnes je pondelok, 14.jún 2021, meniny má: Vasil
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Šok! Pár snov Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozvádza

september 20, 2016 - 17:49
Na verejnosti pôsobili ako najzamilovanejší pár snov. Realita je však úplne iná. Manželia sa po 10-ročnom vzťahu rozvádzajú.
Foto: 

Dvojica sa do seba zaľúbila počas nakrúcania snímky Pán a pani Smithovci. Odvtedy sme ich považovali sa ukážkový pár snov. Spolu vychovávali šesť detí , z toho tri vlastné a tri adoptované. Avšak rozprávke je definitívny koniec. 

"Oddaní filmovej práci, ľudským právam a deťom im zanechalo len veľmi málo času, ktorý majú jeden pre druhého," povedal zdroj In Touch Weekly. Aj napriek tomu sa Brad snažil vzťah zlepiť a dať dohromady. Angelina mu to však neumožnila.

"Cítil, že ho vôbec nepočúva. Tak to vzdal, "dodal zdroj. Ani spoločná dovolenka vzťah nezachránila. "Na dovolenke mali niekoľko hádok, ktoré končili rozchodom," tvrdí záhadný človek, ktorý je páru veľmi blízky. 

V pondelok  urobila herečka radikálny krok a podala žiadosť o rozvod. Informoval o tom web TMZ s tým, že Angeline už liezla na nervy Pittova konzumácie trávy aj alkoholu. Údajne sa začínala obávať, že má jej manžel nejaké problémy so zlosťou a chcela ochrániť ich ratolesti. Práve preto chce všetkých šesť získať výhradne do svojej starostlivosti.

- - Inzercia - -