Dnes je pondelok, 14.jún 2021, meniny má: Vasil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Brad Pitt obvinený z napadnutia dieťaťa: Rozvod naberá na obrátkach!

september 22, 2016 - 22:47
Známy herec údajne napadol jedno z jeho detí na palube súkromného lietadla, kde boli v tom čase aj jeho manželka Angelina Jolie, s ktorou sa v súčasnosti rozvádza, a tiež ich ďalšie deti. Päťdesiatdvaročná hviezda bola údajne pod vplyvom alkoholu a podľa zdroja z jeho okolia vníma vyšetrovanie veľmi vážne. "Povedal, že k žiadnemu napadnutiu nedošlo," dodal zdroj magazínu People.
Foto: 
SITA

Zástupcovia losangeleskej polície popreli správy, podľa ktorých v súčasnosti vyšetrujú amerického herca Brada Pitta pre napadnutie dieťaťa. "Nemáme žiadnu správu ani obvinenie, ktoré by sa týkali napadnutia dieťaťa Bradom Pittom," uviedli zástupcovia polície v oficiálnom vyhlásení pre americký týždenník Us Weekly.

Prečítajte si tiež:  Šok! Pár snov Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozvádza

Spomínané správy o vyšetrovaní sa začali šíriť po tom, ako informáciu potvrdil americkému týždenníku People nemenovaný zdroj. Správu o herečkinej žiadosti o rozvod potvrdil v utorok jej právny zástupca Robert Offer. Rodáčka z kalifornského Los Angeles určila ako dôvod neprekonateľné rozdiely, pričom vyhlásila, že sa tak rozhodla pre dobro rodiny. Podľa právnych dokumentov uviedla ako dátum odlúčenia minulý štvrtok. V stanovisku, ktoré v jej mene poskytol Offer, sa herečka odmieta k situácii ďalej vyjadrovať a žiada verejnosť, aby rešpektovala súkromie rodiny. 

Štyridsaťjedenročná držiteľka Oscara za úlohu Lisy v dráme Narušenie (1999) žiada losangeleský súd o plnú starostlivosť o všetky deti s tým, že ich Pitt môže navštevovať. Výživné na deti či manželské alimenty od neho nepožaduje. 

ZDROJ:SITA

- - Inzercia - -