Dnes je streda, 28.júl 2021, meniny má: Krištof
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Vyhrajte predplatné časopisu Slovenka Tvoj Štýl s darčekom

september 26, 2016 - 16:10
Určite neušlo Vašej pozornosti, že vydavateľstvo Star production začalo vydávať nový glossy magazín Slovenka Tvoj Štýl. Lifestylový magazín Ženský web Vám prináša jedinečnú možnosť ako vyhrať predplatné časopisu spolu s balíčkom kozmetiky AVON. Stačí keď odpoviete na jednoduchú otázku.
Foto: 

Šefredaktorka nového magazínu Barbora Voľná o novom časopise povedala: 

Slovenka Tvoj Štýl je o ženách a pre ženy... Prináša veľa skutočných, autentických vecí, ktoré "smrdia" človečinou. Je o nás, o našich každodenných starostiach a radostiach. O tom, čo my, ženy, prežívame každý deň. Bez škrupúľ sa snažíme priniesť bežnej žene východisko zo situácií, ktoré na ňu striehnu každý deň. Stereotyp vo vzťahu, nepríjemný šéf, problémy s deťmi, v rodine, ťažkosti so zdravím... Poznáme to všetky, však? To všetko sú veci, ktoré nás denne trápia. My sme tu však preto, aby sme na základe príbehov, ktoré nie sú vždy najľahšie, a nielen nich, priniesli žene pocit, že v " tom" nie je sama. Všetky občas trpíme, všetky sa niekedy trápime... Netreba sa nikdy vzdať. Je dôležité naučiť sa byť samy k sebe úprimné a naučiť sa mať rady samy seba. O tom to celé je. 

Naša redakcia pre Vás vybrala štyri články, ktoré nás najviac zaujali svojím silným príbehom, emóciou i vtipom. Pýtame sa aj Vás, ktorý článok ste si z nového časopisu zamilovali vy. Odpovede píšte do formuláru. 

tvojstyl0001.jpg

Foto: 
red

tvojstyl0002.jpg

Foto: 
red

- - Inzercia - -