Dnes je sobota, 06.marec 2021, meniny má: Radoslav, Radoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Návrat do detstva: Pozrite si najkrajší detský videoklip od Mira Jaroša

november 12, 2016 - 12:59
Kto ako malý nesníval, že sa ocitne v rozprávke? Vďaka Mirovi Jarošovi je to možné. Spevák predstavil výpravný videoklip k pesničke Cesta do rozprávky, ktorý učaruje nie len vašim deťom. Tie v ňom môžu stretnúť obľúbené rozprávkové postavy, ale aj živú Snehulienku, či ozajstnú princeznú so šatami z cukrovej vaty. Vás však ohúri jeho spracovanie.
Foto: 

Narúcanie na zelenom pozadí a 3 mesiace postprodukcie. Videoklip Cesta do rozprávky patrí k najnáročnejším, aké vo svojom repertoári Miro Jaroš má a to má za sebou už takmer 20 videoklipov pre detské publikum. “Myslím si, že je na ňom vidieť, že nevznikol za dva dni, je to naozaj veľa postprodukčnej práce, ktorá stojí na detailoch. V ateliéri sme mali zopár rekvizít, vláčik, kôš z balóna a stroj na výrobu cukrovej vaty. Všetko ostatné sa animovalo,” prezradil Miro Jaroš, ktorý už niekoľko rokov patrí k obľúbeným interpretom slovenských detí.

img_1380.jpg

Foto: 

img_1392.jpg

Foto: 

img_1453.jpg

Foto: 

V rozprávkovom videoklipe si zahrala aj modelka Mária Zelinová, ktorá stvárňuje princeznú so šatami z cukrovej vaty. “Vyzerala naozaj ako z rozprávkovej knižky, na tom má najväčšiu zásluhu stylistka Jana Tomas, ktorá šaty špeciálne pre túto príležitosť vyrábala. Obrovská vďaka a poklona patrí režisérovi Štefanovi Lelovičovi, ktorý 3 mesiace po nociach robil na postprodukcii, vyrábal animácie, rozhýbal vlak, dokázal neuveriteľné veci,” doplnil Miro. A výsledok? Posúďte sami. 

V utorok 15. novembra o 18.00 sa môžete tešiť na online rozhovor s Mirom Jarošom. 

img_1503.jpg

Foto: 

Pozrite si nový videoklip od Mira Jaroša 

Miro Jaroš - CESTA DO ROZPRÁVKY (Oficiálny videoklip)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -