Dnes je štvrtok, 13.máj 2021, meniny má: Servác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Erotické poviedky: Tajná túžba môjho priateľa ma zmenila na nepoznanie...

november 28, 2016 - 12:43
Dlhú dobu som nebola schopná nikomu povedať to, s čím sa mi zveril môj priateľ. Hanbila som sa za neho, za seba a nevedela som, či vyskúšať to, čo môjho priateľa tak vzrušuje, alebo to namieste zamietnuť.
Foto: 

Boli sme spolu krátko, keď sa mi môj priateľ, teraz už manžel, zdôveril s tým, čo ho naozaj vzrušuje a čo by chcel som mnou vyskúšať. Náš sex bol vždy povedzme rozmanitý. Skúšali sme nové triky, stále nové polohy, dokonca v našej spálni nechýbajú ani rôzne hračky. Po menej ako roku, mi raz môj priateľ povedal, že by chcel, aby sa na nás pozeral cudzí muž. Že táto predstava ho vzrušuje, ale bál sa mi s tým zdôveriť.

V tom momente som sa začala smiať a brala som to len ako nevydarený vtip. No nebol to vtip, Tomáš to myslel naozaj vážne. Nenaliehal na mňa, ale videla som na ňom, že po tom naozaj túži. Odvtedy, ako sa mi s tým zveril prvýkrát, o tom rozprával častejšie a častejšie.

Pán neznámy

Premýšľala som nad tým asi tri týždne. Keď som sa Tomáša spýtala, kto by akože mal byť ten muž, ktorý by nás pri sexe sledoval, tak odpovedal, že jeho známy. Prekvapilo ma, že on už to má takto do detailov premyslené a naplánované.

Tomáš mi povedal na rovinu, že jeho s jeho dávnym kamarátom to už raz zažili, no v opačnom garde. Môj priateľ sa pozeral, ako si to jeho kamarát užíva so svojou partnerkou a obom sa to páčilo. Chceli si to zopakovať, no Tomáš vedel, že by sa mi určite nepáčilo, keby sa on pozerá na sex niekoho druhého. Tak ho napadlo, že by sa niekto , teda jeho kamarát, pozerať na nás a sledovať ako si to užívame u nás doma.

Hotelová izba

Prišlo mi to šialené, no povedala som si, že to vyskúšam. Jednoducho som sa asi zbláznila. Mala som ale jednu podmienku. Nemohlo to byť u nás doma. Necítila by som sa tam už potom dobre. To som vedela. Tomáš teda objednal hotelovú izbu.

Keď už prišiel deň D, bola som nervózna ako pes. Išli sme do hotela, ja som do poslednej chvíle nevedela, ako bude Tomášov kamarát vyzerať. Keď sme vkročili do izby, už tam na nás čakal.
Bol to naozaj pekný chlap, vyšportovaná postava, mužná tvár a veľké ramená z nebo robili hotového lámača ženským sŕdc. Ihneď som si predstavila, koľké ženy už museli prejsť jeho posteľou. No to ma v tej chvíli nemuselo trápiť. Všetci sme si dali pohár vína. Tomáš ma stále držal za ruku.

Potom ma položil na posteľ a začal vyzliekať. Jeho kamarát, ktorého meno som stále nevedela sa na nás celý čas pozeral. Postavila som sa z postele a naliala si ešte jeden pohár vína. S tomášom sme sa začali nežne milovať, až to zašlo priďaleko. Zavolal svojho kamaráta, ktorý sa vyzliekol. Nechcela som v tej chvíli protestovať, jednoducho som sa nechala uniesť okamžikom a zrazu som mala v posteli dvoch chlapov. Jedného, ktorého milujem a druhého, ktorý vyzerá tak neskutočne dobre.

Žiadne dotyky 

On sa ma ale ani nedotkol. Ležal v posteli, nahý ale nepridal sa k nám. Keď bolo po všetko, opýtala som sa doma Tomáša, prečo si k nám priľahol. Tomáš povedal, že ani jedného z nich nepriťahuje alebo neláka trojka, len ten pocit, že si vedľa niekoho, kto si to užíva a ty sa môžeš pozerať.
Odvtedy sa to zopakovalo ešte niekoľko krát, samú seba som nespoznávala. No teraz už je s tým koniec. Mne sa to po čase začalo celkom páčiť, ale to Tomášovi radšej nepoviem. 

- - Inzercia - -