Dnes je utorok, 15.jún 2021, meniny má: Vít
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Utajované rozchody v roku 2016: Lady Gaga, Mariah Carey a ďalšie krásky dali láske zbohom

november 30, 2016 - 10:16
Hollywood bol v roku 2016 plodný aj čo sa týka rozchodov. Tieto hviezdy sa rozhodli dať svojim partnerom zbohom.
Foto: 

Jennifer Lopez a Casper Smart

Niekoľko mesiacov sa šepkalo o tom, že krásne speváčka Jennifer Lopez sa so svojim mladším priateľom a tanečníkom Casperom rozišla, no Jennifer to dlho zatĺkala. Po nahratí pesničky „Ain't Your Mama“ (nie som tvoja mama) sa ale tak neoficiálne priznala s tým, čo bol asi dôvod rozchodu.

Diane Kruger a Joshua Jackson

Dlhoročný partneri nemecká herečka Diane Kruger a americký herec Joshua Jackson svoj rozchod tajili a stále o ňom na verejnosti nerozprávajú. Čo je ale fakt, týmto rozhodnutím prekvapili nielen svoje okolie, ale i fanúšikov.

Lady Gaga a Taylor Kinney

Speváčke sa v kariére v poslednej dobe viac, než darí. Niekedy sú umelci inšpirovaní pri tvorbe svojim ľúbostným životom, čo bude pravdepodobne aj prípad speváčky Lady Gaga. Svoj vzťah s Taylorom Kinney totiž tento rok ukončila.

Amber Heard a Johnny Depp

Manželský pár Amber Heard a herec Johnny Depp spolu randili niečo viac ako rok a rozhodli sa svoj vzťah aj spečatiť. Manželstvo ale nevydržalo dlho a Amber sa rozhodla ísť s pravdou von. Svojho manžela šte pred rozvodom obvinila z domáceho násilia a dnes už si herec a herečka nevedie prísť ani na meno.


Mariah Carey a James Packer

Americká speváčka Mariah Carey dakal košom svojmu milionárskemu snúbencovi Jamesovi. Médiám po nejakom čase prezradila dôvod rozchodu a že vraj to boli peniaze. V akom súvise, to si môžeme už len dovtípiť.

Angelina Jolie a Brad Pitt 

Najväčším prekvapením bol v rokov 2016 rozchod hereckého páru Angeliny Jolie a Brada Pitta. Po niekoľkých týždňoch vyplávali na povrch informácie o tom, že Brad býval agresívny a na oplátku Angelina trpí depresiami a výlevmi emócií. Kto vie, čo sa ešte o týchto dvoch dozvieme. 

Taylor Swift a Calvin Harris & Taylor Swift a Tom Hiddleston

Prieborníčkou v rozchodoch je bez pochýb americká speváčka Taylor Swift. Tá v roku 2016 stihla dokonca rovno dva. Jeden s hudobníkom Calvinom Harrisom a druhý krát dala zbohom hercovi Tomovi Hiddlestonovi. Taylor v láske jednoducho šťastie nemá.

- - Inzercia - -