Dnes je štvrtok, 13.august 2020, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hviezdy zo seriálu Dawsonov svet vtedy a dnes: Z hlavného hrdinu vyrástol neskutočný fešák

december 06, 2016 - 12:03
Osemnásť rokov ubehlo od doby, kedy sa prvýkrát začal natáčať obľúbený seriál pre tínedžerov, Dawsonov svet. Uctime si ho teda spomienkou na hlavné hviezdy tohto kultového seriálu a pozrime sa, ako sa rokmi zmenili.

James Van Der Beek – Dawson

Z hlavného hrdinu tohto seriálu vyrástol naozaj pekný muž. James predsa len nepatril k tým najkrajším hercom, no dnes je na neho radosť pozerať. Herec je už druhýkrát ženatý a má štyri deti. Kde tu sa mu ešte naskytne herecká príležitosť, no k hollywoodskym hviezdam už nepatrí.

picmonkey_collage_1.jpg

Foto: 
SITA, Youtube.com

Katie Holmes – Joey

Hlavná hrdinka seriálu, ktorá sa na prvý pohľad zdala nevinná, no na záver seriálu randila takmer so všetkými chlapcami. V reálnom živote to Katie nemala až tak ružové. Po rozvode s hereckou hviezdou Tomom Cruisom sa vo filmoch takmer neobjavuje, svoju pozornosť venuje najmä dcérke Suri.

picmonkey_collage_3.jpg

Foto: 
SITA, Youtube.com

Joshua Jackson - Pacey

Chutný a zábavný Pacey zo seriálu Dawsonov svet bol miláčikom najmä ženských diváčok. Herec Joshua Jackson sa presadil ešte v niekoľkých seriáloch, no svet ho skôr vnímal ako partnera krásnej a úspešnej herečky Diane Kruger. Pár sa ale prednedávnom rozišiel.

picmonkey_collage_2.jpg

Foto: 
SITA, Youtube.com

Michelle Williams – Jen

Po skončení seriálu sa herečke Michelle Williams otvorili dvere do ozajstného filmového sveta. Zahrala si vo veľkofilmoch a dokonca bola nominovaná aj na oscara. Po smrti jej manžela Heatha Ledgera jej zostala krásna dcérka a herečka vo svojej kariére nijako nepoľavuje.

picmonkey_collage_4.jpg

Foto: 
SITA, Youtube.com

Busy Philipps – Audrey

Ďalšou blondínkou na scéne bola sympatická herečka Busy Philipps, ktorá má dnes už 37 rokov, je šťastne vydatou matkou dvoch detí. Busy hrá taktiež najmä v seriáloch, veľká herecká kariéra blondínku nikdy nečakala. Treba ale uznať, že aj po osemnástich rokoch vyzerá stále veľmi dobre.

picmonkey_collage_5.jpg

Foto: 
SITA, Youtube.com

- - Inzercia - -