Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tak z tejto retuše sa smeje aj sama Eva Longoria: Pozrite, čo všetko na nej nesedí

december 22, 2016 - 11:26
Herečka Eva Longoria patrí k jedným z najsexi herečiek. Za krásku je považovaná aj vďaka jej mladému vzhľadu, no nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať.
Foto: 

Herečka Eva Longoria sa tento rok vydala a je pravda, že vyzerá stále lepšie a lepšie. Pravdepodobne jej prospieva láska. No ani láska nie je liekom na vrásky a čas zastaviť nevie. Šikovné ruky na obálkach časopisov to však evidentne vedia. 

eva12.png

Foto: 
instagram.com/evalongoria/

Eva Longoria sa pod jednou z jej upravených fotografii vtipne odfotografovala, aby ukázala aká je skutočná realita. Je vidieť, že na upravených fotografiách vyzerá herečka minimálne o 10 rokov mladšie a bez jedinej chyby. 

eva12346.png

Foto: 

Fotografia s jej najlepšou priateľkou Victoriou Beckham je tiež dôkazom, aké zázraky dokáže retuš. Eva na titulke vyzerá ako bábika, no v skutočnosti je to obyčajná žena tak, ako všetky ostatné. Kruhy pod očami, unavený pohľad ani fľaša vína u Evy nechýbajú a tak to je prirodzené. 

titit.jpg

Foto: 

Eva sa nehanbí ukázať svoju pravú tvár bez make-upu a za to jej patrí obdiv. V jej veku už sa mnohé ženy schovávajú za nánosy šminiek, no Eva je rada prirodzená vždy, keď sa dá. 

eva_5.jpg

Foto: 

kopi.jpeg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -