Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2017: Ktoré páry najviac zažiarili?

január 08, 2017 - 11:28
Iba na Ženskom webe nájdete najviac informácií o 17. ročníku Plesu v opere. Tentoraz sme sa pozreli bližšie na plesajúce dvojice.
Foto: 

Marek Majeský s manželkou Janou

Herec s manželkou stavili na vysokú eleganciu, ktorá je v tomto prípade viac než žiadaná. Čierna róba s veľkou sukňou vyzerá fantasticky. Pochváliť musím aj bezchybnú vizáž. Obaja pôsobia veľmi príjemne a harmonicky.

ples00001.jpg

Foto: 
Monarch

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Éterická kráska opäť nesklamala výberom šiat na prestížnu udalosť. Netradičná róba v štýle pánskeho šiku vytŕčala z radu. Obzvlášť sa mi páči cylinder s rafinovanou sieťkou. Bývalú riaditeľku súťaže krásy môžeme pokojne korunovať za kráľovnú plesu. Za šatami stojí jej plesový partner a módny návrhár Boris Hanečka. 

ples00007.jpg

Foto: 
Monarch

Pavol Lančarič s manželkou Sylviou

Hostiteľ večera s manželkou dokonale ovládajú protokol. Pani Lančaričová stavila na róbu v striebornej farbe posiatu trblietavou výšivkou. Obom to mimoriadne svedčí.

ples00008.jpg

Foto: 
Monarch

Danica Kleinová s partnerom Alexandrom

Skúsená redaktorka  stavila na bohato zdobenú róbu v krémovej farbe. Na šatách je použitá cyperská čipka, ktorá je prepracovaná do posledného detailu. Šaty sú vskutku umeleckým dielom. Jej partner opäť zvolil uniformu.

ples00003.jpg

Foto: 
Monarch

Tamara Heribanová a Branislav Šimončík

Spisovateľka nezaprela svoju lásku k ľudovému umeniu a tradíciám. Na ples prišla v kroji z Očovej, ktorý pochádza z tridsiatych rokov minulého storočia. Tami v ňom vyzerala úchvatne. Veľmi elegantne pôsobil aj je manžel a fotograf.

ples00013.jpg

Foto: 
Monarch

Jozej Vajda s manželkou Júliou

Herec a jeho manželka sú neodmysliteľnou súčasťou Plesu v opere. Pani Júlia stavila na róbu v pudrovom odtieni. Veľmi pekne pôsobí transparentný vrch šiat.

ples00010.jpg

Foto: 
Monarch

Marián Chudovský s manželkou Emíliou

Riaditeľ Slovenského národného divadla s manželkou patrili medzi najkrajšie páry večera. Červená róba je veľmi vkusná a noblesná. Oboch chválim. 

ples00009.jpg

Foto: 
Monarch

Lukáš Latinák s manželkou Annou

Manželia Latinákovci sú veľmi milým párom, ktorý ani tentokrát nechýbal na Plese v opere. Sympatická Anička stavila na róbu s vlečkou, ktorá jej zvýraznila perfektnú siluetu postavy. K šatám je zladený aj účes.

ples00004.jpg

Foto: 
Monarch

Matej Tóth s manželkou Lenkou

Po boku Olympijského víťaza žiarila jeho manželka Lenka. Šaty v nude odtieni sú bohato zdobené korálikmi, ktoré sa na nich krásne trblietali. Pár môžeme pokojne vyhlásiť za najsympatickejší pár prestížnej udalosti.

ples00002.jpg

Foto: 
Monarch

Kristína Krajčírová a Lukáš Kimlička

Krásna modelku by sme si mohli ľahko zmýliť s Popoluškou. Prepracovaná róba od jej plesového partnera a prestížneho návrhára Lukáša Kimličku patrí medzi najlepšie šaty na Plese v opere. Oceňujem najmä detaily v podobe bielych rukavíc a „choker“ náhrdelníku na krku, ktorý je z rovnakej látky ako šaty.

ples00011.jpg

Foto: 
Monarch

Saša Gachulincová a Marcel Holubec

Rebelská modelka sa premenila na nežného anjela. V ľahučkej róbe od Marcela Holubca pôsobila krehko a vďaka minimalistickému strihu vynikla jej prirodzená krása. Plesové spojenie módneho návrhára a jeho múzy opäť funguje. 

ples00006.jpg

Foto: 
Monarch

Katarína Hasprová s partnerom 

Herečka nás oslnila v romantickej róbe. Pestrofarebná čipka ju omladila a vyčarila z nej kúzelnú dámu. Toto je jej najlepšia róba na Plese v opere. Pristalo to aj jej partnerovi. 

ples00005.jpg

Foto: 
Monarch

Ďalši páry nájdete v bohatej galérii 

- - Inzercia - -