Dnes je pondelok, 03.október 2022, meniny má: Stela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 trikov, aby ste vyzerali vždy štýlovo a hravo ako Amal Clooney

január 18, 2017 - 15:14
0 comments
Manželka herca Georga Clooneyho je naozaj krásna žena. Prekypuje eleganciu a my sme si pre vás pripravili pár trikov, aby ste mohli vyzerať ako ona.
Foto: 

Elegancia 

Právnička Amal Clooney je fanúšička elegancie. Saká, sukne pod kolená, klobúčiky. Toto všetko v jej šatníku nesmie chýbať. No vždy sa s tým pekne pohrá a celý outfit vyzerá premyslene a nie nudne. 

elegancia.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

elegancia1.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Minimalizmus

Ak sa objaví na nejakej akcii či na červenom koberci, nikdy nevyzerá veľmi vyzývavo. Jej ženské krivky vie naznačiť jemne ale žensky. No posúďte sami. 

minimalizmus.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Žiadne experimenty s účesom

Amal má prirodzené tmavé vlasy, trošku kučeravé pri končekoch. Vždy ich má vyfúkané, aby mali objem a to je všetko. Maximálne spojí ofinu sponkou vzadu alebo zvolí elegantný účes na jednu stranu. 

uces1.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

uces2.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

ucey.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Výrazné farby

Aj keď táto žena vždy vystupuje s gráciou, nikdy nechce, aby vyzerala nudne. Nebojí sa hrať s farbami, ale platí tu aj pravidlo: menej je niekedy viac. Nikdy nespojí viac ako tri farby. 

farebnost.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

farebnost2.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

Treba občas aj experimentovať 

Táto žena s arabskými koreňmi sa nebojí ani mladistvého štýlu. Niekedy vymení saká a sukne za roztrhané džínsy a motorkársku bundu, na nohy obuje tenisky či žabky a nič nerieši. Musíme uznať, že tento ležérny štýl jej sedí ešte viac.  

experimentovat.pinterest.jpg

Foto: 
Pinterest

- - Inzercia - -