Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Erotické príbehy: Našla som si o polovicu mladšieho priateľa, boli sme spolu šťastní, potom sa stalo niečo nečakané...

január 24, 2017 - 19:29
Miriam mala po rozvode a každý deň sedela nad pohárom vína so svojimi priateľkami. Nikto nedával šancu jej novému vzťahu s o polovicu mladším Kristiánom. Mali však pravdu.

Shutterstock

Volám sa Miriam a mám 42 rokov. Som rozvedená a spolu s bývalým manželom máme dve krásne a zdravé deti. Nikdy by som si však nepomyslela, že sa môžem ešte raz zamilovať. Po rozvode som sa viac uvoľnila, chodila s priateľkami na drink a začala sa viac venovať svojmu telu. Začala som chodiť na jogu a pilates. 

Očividne mi to prospelo, lebo som si všimla, že priťahujem viac mužov ako predtým. Kupovali mi drinky, pozývali na obedy, nechávali na servítke číslo svojho telefónu a niekedy aj bytu. No ja som nemohla spustiť zrak z toho pohľadného modrookého fešáka. Stále sedel za barom, sám. Bol tam však problém. Mohol byť o polovicu mladší ako ja.

Kamarátky mi vraveli, nech nebláznim, vraj už mám svoj vek. No stačilo, keď som si dala tri panáky, ktoré mi dodali odvahu ísť za ním. Skončili sme u neho v byte. Naše šaty boli porozhadzované všade a my sme skončili v jeho posteli. Kristián mal 24 rokov, chodil na tunajšiu vysokú školu a celý život mal pred sebou. Stále som mala výčitky, že to nebol dobrý nápad. No my sme sa naďalej stretávali, dávali si rande a vždy to skončilo rovnako. Ešte nikdy som nemala sexuálny život tak pestrý. Bozkával ma od úst až po členky na nohách. Vo vani mi masíroval chodidlá a v posteli ma nikdy nenechal neuspokojenú. 

V jedno popoludnie sme sa mali stretnúť v tom istom podniku, kde sme sa uvideli prvýkrát. Prešlo 15 minút a jeho nikde nebolo. Po pol hodine ma prešla chuť a odišla som. Po dvoch dňoch som od neho nemala ani jeden zmeškaný hovor a on moje telefonáty vôbec nezdvíhal. 

Neplakala som, bola som len sklamaná a naivne si myslela, že ma naozaj môže ešte raz niekto tak silno milovať. Kristián odišiel, odišiel aj z vysokej. Pochádzal z Čiech, takže sa možno vrátil domov. 

Keď si dnes na tento uletený románik pomyslím, začnem sa usmievať. Zobudil vo mne ženu, ktorá nepozná svoje hranice, a u ktorej je vek len číslo. Momentálne tvorím už tri roky pár s Timotejom. Je doktor, má 36 rokov a nikdy som nebola šťastnejšia. Musím však povedať, že keby som nestretla Kristiána, ostala by som navždy sama, každý večer s pohárom vína v ruke a piatimi mačkami.