Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Túžite mať ako postavu ako Dara Rolins? Stačí, keď budete dodržiavať tieto 3 kroky

január 31, 2017 - 15:55
Známa speváčka Dara Rolins má na krku 44 rokov, ale postavu by jej mohla závidieť aj čerstvá dvadsiatka. Ak chcete mať telo ako spevácka bohyňa, držte sa týchto troch pravidiel a budete nadmieru spokojná.
Foto: 

Obľúbená speváčka Dara Rolins posledné týždne zapĺňala svoj profil na Instagrame fotkami, kde pózuje len v plavkách. Neuveríte, ale spevácka diva oslávila už 44. narodeniny! V tomto prípade naozaj platí porekadlo, že vek je len číslo. Pri pohľade na jej krivky, by ste jej len ťažko uhádli koľko má v skutočnosti rokov.

Postavu ako ona však môžete mať aj vy. Stačí, keď sa budete riadiť týmito krokmi.

Nepodceňujte pitný režim

Každé ráno začína Dara vypitím pohára teplej vody s citrónom. Na tento zvyk nedá dopustiť už roky a tvrdí, že to s jej telom robí zázraky. Riadi sa ním i vychytená česká modelka Simona Krainová.

dararolins_postava_4.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

dararolins_postava_3.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

Jedzte mäso a zeleninu, vyhnite sa pečivu

Rada, ktorú sme si v destve vypočuli od rodičov asi miliónkrát, skutočne zaberá. Okrem zeleniny v jej jedálničku nechýbajú jogurty, kefír či mlieko. Možno vás to prekvapí,ale Dara obľubuje najmä jahňacie mäso, ktoré je oproti kuraciamu zdravšie. Taktiež používa len kokosovú múku s kokosovým olejom, ktorý podporuje funkčnosť štítnej žľazy. V kuchyni speváčky by ste len márne hľadali pečivo a výrobky z bielej múky.

dararolins_postava_8.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

dararolins_postava_1.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

Vykašlite sa na diéty

Speváčka už dávno pochopila, že diéty nemajú žiadny zmysel. Radšej chodí každé ráno do fitka a spevňuje svoju postavu pravidelným cvičením.

dararolins_postava_5.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

dararolins_postava_7.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

dararolins_postava_2.jpg

Foto: 
Instagram/Dara Rolins

- - Inzercia - -