Dnes je piatok, 14.máj 2021, meniny má: Bonifác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Obamovci na dovolenke: Barack si po rokoch splnil adrenalínový sen! (VIDEO)

február 08, 2017 - 08:34
Bývalý americký prezident Barack Obama stihol už po svojom odchode z funkcie dovolenkovať s britským miliardárom Richardom Bransonom, zakladateľom spoločnosti Virgin. Píše o tom agentúra AP.
Foto: 

Branson totiž zverejnil na svojom blogu video a niekoľko fotografií, na ktorých vidno exprezidenta s manželkou Michelle, ako spolu trávia čas na jednom z Bransonových súkromných ostrovov v Karibiku. Obama mal podľa vlastného vyjadrenia počas výkonu funkcie hlavy štátu zákaz vykonávať vodné športy, čo si však pri pobreží ostrova Mosquito Island dosýta vynahradil, napísal Branson na svojom blogu.

ht-barack-1-er-170207_16x9_992.jpg

Foto: 
Jack Brockway

Podnikateľ zároveň uviedol, že hostiť Obamovcov je preňho "obrovskou cťou". Obama strávil prvé dni po odchode z Washingtonu v kalifornskom Palm Springs. Na iných záberoch, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach, je vidno bývalý prezidentský pár, ako sa prechádza po tamojšej pláži, pričom Obama má na hlave šiltovku nasadenú naopak.

barack_obama_66.jpg

Foto: 
Jack Brockway

Z Bieleho domu sa Obamovci presťahovali do vily v jednej z prestížnych štvrtí Washingtonu, kde zostanú zrejme dovtedy, kým mladšia z ich dcér, Sasha, neskončí strednú školu. Staršia dcéra Malia začne od budúceho akademického roku študovať na Harvardovej univerzite v štáte Massachusetts. Bransonov konglomerát Virgin Group Ltd. sa orientuje na cestovanie, zábavu a životný štýl. Riadi tiež podniky v oblasti finančníctva, dopravy, zdravotníctva, jedla a pitia, ale aj médií a telekomunikácií.

Richard Vs Barack

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -