Dnes je štvrtok, 13.august 2020, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Herečka Kristína Farkašová má plnú hlavu projektov: TOTO ma baví najviac!

apríl 14, 2017 - 12:30
Obľúbená herečka, spisovateľka, moderátorka a mamina dvojičiek Kristína Farkašová toho naraz zvláda až-až. Naposledy sme ju stretli na Bratislavských módnych dňoch predvádzať pre Mišku Ľuptákovú. Zistili sme, čo nové ju momentálne napĺňa...

Kristína Farkašová už tradične prevádzala na prehliadke jej priateľky a dvornej návrhárky Michaely Ľuptákovej. "Po prehliadke sme si povedali, že už vôbec nemáme trému. Sme už zohratá dvojica a je to už náš zvyk, ktorý máme radi," pochvaľuje si herečka. Kristína má aj svoju vlastnú líniu tričiek s vtipnými nápismi Koláčová, ktoré v roku 2015 predstavila na Bratislavských módnych dňoch. "Teraz zatiaľ nechystám žiadnu prehliadku na BMD-čkach, svoju šancu som už dostala, ale keď budem mať niečo nové určite sa ohlásim," hovorí sympatická brunetka. 

Prečítajte si tiež: Bratislavské módne dni 2017: Michaela Ľuptáková na mólo priniesla ženskosť a eleganciu

Ambasádorka

Momentálne Kristínu (okrem jej podarených dvojičiek) napĺňa i množstvo projektov, ktorých sa stala ambasádorkou. "Rozmýšľala som už aj nad tým, že si dám vyrobiť vizitku Kristína Farkašová, ambasádorka," s úsmevom rozpráva. "Oslovuje ma veľa zaujímavých ľudí, ktorí chcú, aby som robila ambasádorku ich projektom. Asi 80 % ponúk odmietam a púšťam sa len do zaujímavých a prínosných vecí. Taktiež ma baví robiť PR marketing a "obhospodárovať" sociálne siete. Dokonca v rámci asociácie blogerov dávam školenia. Pretože to treba robiť hravo a s nápadom," uzatvára herečka. 

michaelaluptakova011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Viac sa dozviete vo videu 

Kristína Farkašová predvádzala na Bratislavských módnych dňoch: Bude z nej modelka?

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -