Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

1000 a jedna noc s ALO diamonds

apríl 27, 2017 - 11:53
Známe rozprávky Tisíc a jednej noci inšpirovali tvorcov klenotníckeho ateliéru ALO diamonds k vytvoreniu novej línie šperkov. Zmyselné tvary v bielom zlate sú posiate žiarivými diamantmi.

Orient sa opäť vracia na módnu scénu, tentokrát v modernejšej podobe. Šperky ako z rozprávky sa vyznačujú oblými tvarmi, ktoré zdobí tisíc a jeden diamantov. Prívesky i náušnice pripomínajú oblúky typické pre arabskú architektúru.  Prekrásnymi masívnymi diamantovými prsteňmi by nepohrdla ani samotná Šeherezáda.

tisicajednanoc_alo_3.jpg

Foto: 
ALO diamonds

Náušnice ALO Moonlight Symphony, biele 18kt zlato, 72 diamantov, 5936 eur, ALO diamonds, Prívesok ALO Orient Sin, biele 18kt zlato, 288 diamantov, 9332 eur, ALO diamonds

 Mohlo by vás zaujímať: Nadýchnite sa leta vďaka šperkom z kolekcie ALO diamonds

Zažiarte ako hollywoodska hviezda

Vďaka maximálne nadčasovému dizajnu sa klenoty z línie Tisíc a jedna noc dokonale hodia k minimalistických outfitom, ideálne doplnia aj kúsky v štýle boho a bezpochyby budú na seba priťahovať pozornosť aj v kombinácii s koktejlovými či veľkými večernými šatami. Práve kruhové náušnice a maxi prstene posiate diamantmi zbožňujú na večerné príležitosti aj hollywoodske hviezdy.

 

tisicajednanoc_alo_2.jpg

Foto: 
ALO diamonds

Prsteň ALO Aurora, biele 18kt zlato, 170 diamantov, 10 958 eur, ALO diamonds, Prsteň ALO Nirvana, biele 18kt zlato, 265 diamantov, 20 396 eur, ALO diamonds, Prsteň ALO Orient Passion, biele 14kt zlato, 64 diamantov, 1496 eur, ALO diamonds

Viac informácií o kolekciách a šperkoch nájdete na  www.alo.sk

- - Inzercia - -