Dnes je utorok, 26.január 2021, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kúpele Diamant *** Dudince - DIAMANT MEDZI KÚPEĽMI

august 28, 2017 - 20:00
Využite posledné letné dni na relax v príjemnom prostredí Kúpeľov Diamant *** v Dudinciach
Foto: 

Jedinečnosť kúpeľnej vody

Základom kúpeľnej liečbyv Dudinciach je výnimočná dudinská voda, ktorá sa nachádza aj v svetoznámych francúzskych kúpeľoch Vichy.

Liečba

Liečba prebieha priamo v LÚ Diamant, kde ju poskytuje kvalifikovaný zdravotnícky personál. Kúpeľný pobyt sa začína lekárskou prehliadkou a zostavením individuálneho liečebného programu. Obdržíte ho na oddelení časovania procedúr spracovaný ako tzv. kúpeľný preukaz. Kúpele poskytujú všetky druhy procedúr (základné, doplnkové i nadštandardné). 

Voľný čas

Ubytovacie zariadenie Vám poskytuje pravidelné kultúrne podujatia v priestoroch hotela. Ak patríte medzi hostí, ktorí preferujú aktívny oddych, práve pre Vás pripravujú pravidelné zábavy, či koncerty živej hudby. K dispozícii je tiež kino, biliard, vonkajší bazén či požičovňa bicyklov. Okolie Dudiniec sa vyznačuje aj množstvom zaujímavých prírodných pamiatok, rezervácií, ktoré majú náučný, ale aj vedecko-výskumný charakter.

Ubytovanie

Celková lôžková kapacita je 228 lôžok, pričom si je možné vybrať jednolôžkovú, dvojlôžkovú, bezbariérovú izbu, štandardný apartmán a prezidentský apartmán.

Stravovanie

Neoddeliteľnou súčasťou liečebného procesu je aj stravovanie. Kúpele poskytujú stravovanie kúpeľným hosťom v dvoch jedálňach s obsluhou. Stravovanie je metodicky riadené odborným asistentom výživy. Okrem základnej racionálnej stravy zabezpečujú aj šetriacu, žlčníkovú, redukčnú, diabetickú a bezlepkovú diétu. Preferujú tradičnú kuchyňu, ktorá je v 80% vhodná pre celiatikov.

Služby

ButikHosťom je k dispozícii obchodík s rozličným tovarom, reklamnými predmetmi, suvenírmi, kozmetikou, bižutériou ako aj textilom. Ak ste si niečo zabudli pribaliť alebo chcete priniesť svojim blízkym nejakú milú pozornosť, určite ste na správnom mieste.

Preprava osôb – transfery. letisko, nákupy, výlety.

Kozmetika

Kaderníctvo

Pedikúra

Pranie, žehlenie, požičanie žehličky, požičiavanie sušiča na vlasy

Galériu si môžete pozrieť TU.

- - Inzercia - -