Dnes je nedeľa, 18.apríl 2021, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovak Fashion Night 2017 s víťazkou súťaže Bratislavských módnych dní!

september 14, 2017 - 20:10
Minuloročná víťazka projektu Nové tváre módnej scény, ktorý je pravidelnou súčasťou Bratislavských módnych dní Veronika Kopálová, sa v týchto dňoch odprezentovala na medzinárodnej scéne. Na 12. ročníku Slovak Fashion Night 2017 v ďalekom New Yorku sa nestratila a prítomní nadmieru ocenili jej modely a kreativitu.
Foto: 

Na prehliadkovom móle Slovak Fashion Night v New Yorku sa objavilo mimoriadne zastúpenie našich slovenských dizajnérov a umelcov. V prestížnom Crowne Plaza Times Square v silnej konkurencii uviedla kolekciu aj víťazka projektu Nové tváre módnej scény Veronika Kopálová, ktorej modely dopĺňalli šperky od Matúša Kissa.Podľa slov návštevníkov predviedla optimistickú, nežnú a mladistvú kolekciu. Autorom hudby ku kolekcii bol Peter Forest, ktorý si vychutnal zaslúžený potlesk od newyorského publika a zároveň neskrýval radosť a nadšenie zo svojho úspechu.

Počas večera vystúpila aj Rebecca Justh, ktorá na seba strhla pozornosť vďaka skleneným korzetom a modelom z hodvábu. Ručne ich zhotovil a dekoroval zlatom a platinou sklár Achilles Sdoukos.

Na móle sa originálne predstavila aj naša spevácka operná diva Martina Múdra. Tentokrát zaspievala áriu a uviedla sa v novej úlohe scénickej dizajnérky. Jej kolekcia Plezuro bola veľkým prekvapením a diváci ju patrične ocenili búrlivým potreskom. Kolekcia uviedla súčasnú Toscu, Leylu a Carmen v róbach, ktoré boli zdobené polodrahokamami a perlami. 

Divokými kreáciami a avangardou sa prekvapila fotografka, výtvarníčka a dizajnérka Laura Sporerová, ktorej pútavé masky a kombinácie farieb a strihov vyvolali vášnivé diskusie.

Úlohy kráľovnej noci sa zhostila úradujúca Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová, ktorej to nesmierne pristalo.

Foto: Shawn Punch

Prinášame vám fotografie z tohto výnimočného večera!

- - Inzercia - -