Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

MISS FOLKLÓR 2017: Víťazkou je Miriam Bystričanová z Likavky

september 15, 2017 - 22:00
Piatkový večer na Donovaloch patril krásnym folklóristkám! Víťazkou Miss Folklór 2017 sa stala 20-ročná Miriam Bystričanová z Likavky, ktorá v tento večer získala najviac hlasov od odbornej poroty, v ktorej sme mali aj my zastúpenie, ale i od divákov, ktorí finále sledovali v priestoroch hotela Galileo.
Foto: 
Ramon Leško

Prvé tri miesta získali Slovenky

Na základe hlasovania divákov a odbornej poroty sa víťazkou tretieho ročníka MISS FOLKLÓR 2017 jednoznačne stala finalistka s číslom 7 - Miriam Bystričanová z Likavky. Titul druhej vicemiss získala Lucia Malagová, rodáčka z Prešova a titulom prvej vicemiss sa oddnes môže pýšiť Terézia Rekšáková pochádzajúca z Banskej Bystrice.

ram_0741.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Titul MISS FOLKLÓR SLOVENKA si odniesla 2. vicemiss 

Najviac hlasov a SMS od čitateľov týždenníka Slovenka a ŽenskýWeb.sk získala Lucia Malagová z Prešova. Tá okrem krásnej šerpy získala ročné predplatné týždenníka Slovenka, darčekový balíček od vydavateľstva STAR production, víkendový pobyt s wellnesom a polpenziou od hotela Malvázia **** a darčekovú poukážku v hodnote 50 € od siete predajní SOFIA Jewelry.

ram_0786.jpg

Foto: 
Ramon Leško

miss.jpg

Víťazka MISS FOLKLÓR týždenníka Slovenka a ŽenskýWeb.sk Lucia Malagová so šéfredaktorkou ŽenskýWeb.sk Veronikou Stojákovou a šéfom marketingu STAR production Michalom Bartekom
Foto: 
Ramon Leško

Večer zasvätený folklóru

Podujatie otvorili finalistky súťaže za hudobného doprovodu Kristiána Dufinca, pričom predviedli krásne šaty z dielne Janky Gavalcovej, ktorej kolekcia bola inšpirovaná modrotlačou, Michaely Giertlovej a Jaroslavy Kocanovej.

Programom prítomných hostí sprevádzal obľúbený moderátor Marcel Forgáč. O hudbu sa počas celého večera postaralo zoskupenie mladých hudobníkov, skupina Rusín Čendeš Orchestra, čo dodávalo celému podujatiu nezameniteľnú atmosféru.

Oproti klasickej súťaže krásy MISS chýbala promenáda v plavkách, ktorú však dokonale nahradila promenáda v originálnych svadobných partách. Zaujímavosťou je, že tá najťažšia, ktorú predviedla Andrea Lačoková z Vojvodiny, mala až sedem kilogramov.

Po promenáde v partách nasledovala voľná disciplína, pred ktorou však súťažiace nemuseli mať trému. Na pódiu totiž predviedli to, čomu sa už roky venujú - tanec a spev. Zazneli tak skladby z rôznych kútov Slovenska a o umelecký zážitok bolo rozhodne postarané. 

Prekvapenie na záver

Záver súťaže nebol len o radosti z udelenia titulov. Prekvapenie si pre tento večer prichystal aj priateľ minuloročnej víťazky súťaže MISS FOLKLÓR 2016 Veroniky Vargovej, sólista Kristián Dufinec, ktorý ju pred zrakom všetkých požiadal o ruku. 

Záznam z finále nájdete TU:

ram_0724.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -