Dnes je nedeľa, 17.január 2021, meniny má: Nataša
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2017: Druhý deň v Bratislave opäť dychberúci!

október 18, 2017 - 02:47
Bratislavské módne dni sú v plnom prúde a ŽenskýWeb vám prináša tie najčerstvejšie informácie o dianí z tej najväčšej módnej udalosti u nás. Druhý deň prehliadok opäť priniesol výnimočnú atmosféru a tú najlepšiu slovenskú módu.
Foto: 

Druhý prehliadkový deň v hlavnom meste sa konal v priestoroch Refinery Gallery a niesol sa v znamení renomovaných slovenských návrhárov, ktorých prišli podporiť aj známe tváre, medzi nimi aj tvár Bratislavských módnych dní v Prahe Andrea Verešová. 

BABY SRCCO

Módnu šou otvorila prehliadka detskej značky Baby Srcco. Na móle sa predviedli krásne malé slečny, ktoré celej prehliadke dodali nezameniteľnú atmosféru a vyčarili úsmevy na tvárach hosťom Bratislavských módnych dní.

deti.jpg

Foto: 
Ramon Leško

LA RENA

Po rozkošnom úvode, o ktorý sa postarali deti, sa predstavila Renáta Kliská pod značkou LA RENA so svojou kolekciou luxusných kožuchov. Prehliadka jej modelov bola o to výnimočnejšia, že vytvorila rovnaké modely aj pre mladé slečny, ktoré chcú byť zladené so svojimi mamičkami.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

NANA FASHION GALLERY

Prehliadka pokračovala predstavením modelov z Nana Fashion Gallery. Značka na mólo priniesla luxusné, bežne nositeľné, ale aj elegantné modely, ktoré si zamiluje zaiste veľa žien.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

SOFIA TUREKOVÁ

Na móle Bratislavských módnych dní samozrejme nechýbala ani víťazka projektu Nové tváre módnej scény z roku 2015 Sofia Tureková. Na jej kolekciu sa špeciálne tešila aj organizátorka Bratislavských módnych dní, pani Mária Reháková:  ,,Osobne sa teším na Sofiu Turekovú, ktorá v roku 2015 vyhrala súťaž Nové tváre módnej scény. Je úžasné, že po dvoch rokoch je už tu, medzi etablovanými návrhármi. Takto sa rozširovala rodina dizajnérov počas dvanástich rokov, odkedy sme to začali robiť, pretože na začiatku tu boli traja-štyria dizajnéry," povedala počas svojho príhovoru. Je tak zrejmé, že projekt Nové tváre módnej scény má zmysel a mladí návrhári sa posúvajú o veľké kroky vpred. Vďaka ich šikovnosti a projektu sa im otvárajú možnosti vo svete módy a ich mená sa vpísavajú do pamätí ľudí. Sofia počas večera exkluzívne pre BMD predstavila úplne novú kolekciou, ktorú pripravila pre rok 2018. ,,Bratislavské módne dni sú mojou srdcovkou, tým, kde som začínala. Preto som sa rozhodla predstaviť časť z mojej novej kolekcie, ktorú som ešte doposiaľ nikde nepredstavila," prezradila nám Sofia.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

IDA SANDOR

Ida Sandor mala posledný mesiac plné ruky práce. Odprezentovala Bratislavské módne dni na Wienna Fashion Week a svoju kolekciu predviedla aj na Bratislavských módnych dňoch v Prahe, kde odštartovala ich jesenná časť. Tentokrát svoju novú kolekciu priniesla do Bratislavy. Niesla sa v znamení jemných farieb, medzi ktorými vynikal neprehľadnuteľný čiervený kabát.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

HELLENSKI by EMA KLEIN

Milovníčky elegancie, ženskosti a zároveň nositeľnej módy si prišli na svoje počas prehliadky modelov od Emy Klein, ktorá tentokrát stavila na jesenné farby. Celá kolekcia sa niesla v znamení krémovej, čiernej a zelenej farby. 

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

IZABELA KOMJATI

Módna návrhárka Izabela Komjati pri tvorbe kolekcie využila tentokrát čiernu, červenú a bielu. Modely z kolekcie hýrili množstvom vzorov a  kvetinových potlačí.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

LENKA POULOVÁ

Lenka je vo všeobecnosti známa tým, že jej obľúbeným materiálom pri tvorbe modelov je koža. Tentokrát ju spracovala dvojako. Prvá časť jej kolekcie predstavila modely s koženým dizajnom, druhá zasa spojila dva vcelku odlišné materiály, kožu a hodváb.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

KATIE Q a Valeria Beck

Kolekcia značky Katie Q predstavila množstvo originálnych kúskov kabeliek, vhodných pre mladé ale aj staršie dámy. Na móle ich predviedli nie len modelky ale aj moderátorka Iveta Malachovská a rolu modelky si vyskúšala aj Eva Černá.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

MONIKA VONTSZEMU

Nová kolekcia Moniky Vontszemu bola inšpirovaná, už ako sme si na prvý pohľad všimli, geometriou. Dizajnérka sa do dokonalosti vyhrala so strihmi a využila bielu, čiernu a žltú farbu.

moni.jpg

Foto: 
Ramon Leško

MICHAEL KOVÁČIK

Michael tentokrát predstavil novú kolekciu už na Jar/Leto 2018. Všetky modely sú vyrobené z prírodných materiálov, boli krásne rozviate a milovníčky čiernej si zaiste prišli na svoje.

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

JANA PIŠTEJOVÁ

Vrcholom krásneho večera bola prehliadka obľúbenej Jany Pištejovej. Tá predviedla množstvo krásnch modelov večerných šiat, s ktorými sa vyhrala do dokonalosti. Jej modely si počas večera obliekla aj tvár Bratislavských módnych dní Andrea Verešová, ktorá je stálou Janinou zákazníčkou.

ja.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -