Dnes je sobota, 10.apríl 2021, meniny má: Igor
Čas čítania
4 minutes
Zatiaľ prečítané

Nová etapa VIP CLUBU Slovenky: Prvé spojenie so zahraničím!

november 30, 2017 - 13:50
Štvrté tohtoročné stretnutie členiek VIP Clubu Slovenky bolo skutočne výnimočné! V krásnych priestoroch hotela Devín v Bratislave sa stretli nie len úspešné podnikateľky, ktoré sa VIP Clubu zúčastňujú pravidelne, ale v našej spoločnosti sme privítali aj honorárneho konzula Slovenskej republiky v Burgenlande Alfreda R. Tombora-Tintera, prokonzula SR v Rakúsku Stanislava Kamenára a štátnu tajomníčku, pani Moniku Jankovskú. Týmto sme sa po prvý krát za históriu VIP Clubu spojili aj so zahraničím a v tejto tradícii by organizátori chceli aj pokračovať.
Foto: 
Ramon Leško

Prvé spojenie so zahraničím

Stretnutia členiek VIP Clubu Slovenky zožali za roky fungovania nesmierny úspech. Je to najmä vďaka priateľskej atmosfére, ktorá medzi členkami panuje a tiež vďaka programu a obohacujúcim prednáškam, ktoré sú pre dámy pripravené. Včerajší VIP Club, nad ktorého záštitu mali honorárny konzul v Burgenlande pán Alfred R. Tombor-Tintera a pani Gabriela Matečná, sa tentokrát konal v priestoroch bratislavského hotela Devín bol špeciálnejší, čo vo svojom úvodnom príhovore vyzdvihla aj riaditeľka vydavateľstva STAR Production, Mária Reháková: ,,Nesmierne si vážim, že k nám prišli zástupcovia z Rakúska, pretože je to po prvý krát, čo sme sa takto spojili so zahraničím. Taktiež si vážim, že k nám zavítala aj štátna tajomníčka, pani Monika Jankovská, ktorá nad VIP Clubom Slovenky od budúceho roku prijala celoročnú záštitu. Dúfam, že vďaka tejto spolupráci, ktorá sa tu počas dnešného popoludnia uskutoční, bude takým základným kameňom, a túto spoluprácu rozšírime do zahraničia. Budem rada, ak sa budeme stretávať aj s rakúskymi podnikateľkami, pretože si myslím, že podnikateľky a dámy z manažmentu v zahraničí majú tiež problémy ako my na Slovensku. Bolo by úžasné, ak by sme si naše skúsenosti navzájom vymieňali a obohacovali sa. Myslím teda, že je to začiatok druhej etapy VIP Clubu Slovenka," prezradila.

ram_3487.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Záštitu nad VIP Clubom preberie štátna tajomníčka, pani Jankovská

,,Som veľmi potešená, že prevezmem záštitu nad Slovenkou roka a nad VIP Clubom Slovenky. Je úžasná myšlienka, že veľmi šikovné ženy, podnikateľky, lekárky, pedagogičky, umelkyne, tie, ktoré dokázali urobiť skvelú kariéru a zároveň s ňou skĺbiť rodinu a starostlivosť o deti sa stretávajú, odovzdávajú svoje poznatky a skúsenosti ďalším ženám, radia sa s nimi a takto si pomáhajú. Za tie roky na Slovensku nezvynikol podobný projekt, kde si ženy takýmto spôsobom pomáhajú," vyzdvihla jedinečnosť VIP Clubu počas príhovoru pani Jankovská. 

ram_3554.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Honorárny konzul Slovenskej republiky v Burgenlande Alfred R. Tombor-Tintera vo svojom úvodnom príhovore vyzdvihol úžasnú kooperáciu vína podávaného počas včerajšieho večera, techniky a exkluzívneho časopisu Slovenka, ktorý budúci rok oslávi už krásnych sedemdesiat rokov. 

ram_3517.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Relaxačný program

Pred oficiálnym otvorením prednáškovej časti bol pre členky VIP Clubu už tradične pripravený relaxačný program, počas ktorého si prítomné dámy mohli vychutnať jazdy na luxusných modeloch áut značky Mercedes Benz a tiež odkonzultovať všetky otázky ohľadom starostlivosti o seba s predstaviteľmi značky Eau Thermale Avène, Phyris a užiť si líčenie vďaka vizážistkam zo spoločnosti Dermacol. 

ram_3406.jpg

Foto: 
Ramon Leško

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prednášková časť 

Prednáškovú čast otvorili pán Alexander Csivre a pán Juraj Papaj z TATRA BANKA a.s. , ktorí prítomným dámam porozprávali o inováciách v bankovníctve.

ram_3512.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Pani Anna Mihaliková zo spoločnosti LENOVO priblížila, ako technológie súvisia s módou, ktorá je pre dámy skutočne blízka. 

ram_3600.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mimoriadne počas večera zaujal pán Martin Volek z VOLIS INTERNATIONAL, ktorý dámam - podnikateľkám, poskytol tri tipy, ako získať viac klientov vďaka online marketingu. Svoj výstup osviežil aj anketou, do ktorej sa zapojili všetci prítomní hostia, a z ktorej vzišla aj jedna víťazka.

ram_3615.jpg

Foto: 
Ramon Leško

O potravinovej intolerancii a spôsoboch, ako ju diagnostikovať porozprávala Andrea Michalcová zo spoločnosti FOOD DETECTIVE. (Na fotografii spoločne s pani Máriou Rehákovou pri preberaní ocenenia , ktoré získala v tombole).

ram_3813.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Módna prehliadka 

Príjemným oživením večera bola aj módna prehliadka luxusných kožuchov značky Stefano Pelliceria. Jednotlivé modely z kolekcie predviedli členky VIP Clubu Slovenky, ktoré sa tak na pár minút stali modelkami. 

collage11.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prednášková časť pokračovala témou prevencie pred zubnými ochoreniami, o ktorej porozprávala jedna zo zakladateliek spoločnosti Dental Brothers, Andrea Tesáková.

ram_3763.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prébeh značky Dermacol priblížila pani Beáta Slimaková, výkonná riaditeľka, spoločnosti Dermacol SR.

ram_3791.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Záverečná prednáška patrila pani Nore Kovalcik, produktová manažérka Eau Thermale Avène.

ram_3796.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Tombola

V závere programu moderátor programu Michal Bartek a riaditeľka vydavateľstva STAR Production spoločnými silami vyžrebovali tombolu. Dámy si z popoludnia odniesli krásne a hodnotné darčeky od vydavateľstva STAR Production, značky Dermacol, Avéne a Phyris.

O príjemnú atmosféru sa počas celého večera postarali aj naši partneri, Popradská káva a čaj, vinári z mesta Rust, firma Cagliari a hore spomínaní Eau Thermale Avène, Phyris Skin Care, Dermacol a v neposlednom rade Aquacity Poprad.

ram_3429.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_3437.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_3399.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Stálym partnerom srdečne ďakujeme! 

- - Inzercia - -