Dnes je pondelok, 29.november 2021, meniny má: Vratko
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Jeden darček, ktorý by potešil všetky ženy v rodine? Tak toto je on

december 05, 2017 - 20:50
Čo si budeme klamať. Potešiť ženu pod vianočným stromčekom nie je úplne jednoduché. Jasné, usmejeme sa aj nad ponožkami, parným hrncom a voňavkou, ktorú dostávame každý rok. Veď, snaha sa cení a Vianoce predsa nie sú o darčekoch. Ale čo keby sme vám prezradili tip na darček, ktorý poteší každú ženu, pretože jeho účinky bude môcť sledovať priamo na sebe v zrkadle?
Foto: 

Zázraky jednoducho patria k Vianociam. Niektoré sú však reálnejšie, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Napríklad účinky kolagénu na naše telo môžete vnímať ako taký malý zázrak. Kolagén sa v našom tele nachádza prirodzene a v mladosti si ho telo dokáže vyrobiť dostatok. S vekom však jeho množstvo klesá a po 45-ke sa už netvorí takmer vôbec. Kolagén tvorí 30% všetkých bielkovín v tele, 70% bielkovín kože a taktiež 70% sušiny kĺbových chrupaviek. Takže asi si viete predstaviť, že jeho nedostatok s telom poriadne zamáva. Nachádza sa aj v zuboch, telesných orgánoch, cievach a rohovke.

Kolagén hrá kľúčovú úlohu v tom ako vyzeráme a ako sa cítime. Má neuveriteľnú vlastnosť - vie putovať presne tam, kde nám chýba najviac. Výborná správa je aj to, že kolagén si viete jednoducho doplniť pravidelným užívaním.

Krásna pleť, vlasy aj nechty v jednom darčeku

No dobre, nie sú to síce šperky, ale čo je pre krásu ženy dôležitejšie ako žiarivá pleť, lesklé silné vlasy a pevné nechty? Nedostatok kolagénu má za následok pribúdanie vrások a unavený vzhľad pleti. Tiež sa môže objaviť vypadávanie vlasov, ktoré sú navyše jemné, slabé a bez života. K tomu mäkké lámajúce sa nechty a celulitída. Áno, so všetkými týmito problémami vám môže kolagén pomôcť. A nielen vám, ale aj vašej sestre, mamičke, babičke či svokre.

 Ak sa rozhodnete kolagén darovať, nezabudnite vysvetliť aj jeho úžasné účinky. Bohužiaľ, nie každá žena ich pozná, a tak sa často trápime nad tým, akými prípravkami svojej kráse pomôcť. Takže si to zhrňme: Kolagén pomáha vyhladiť vrásky, je zodpovedný za hydratáciu a pružnosť pleti. Vlasy plné kolagénu menej vypadávajú a rýchlejšie rastú, nechty sú viditeľne pevnejšie.

Ako vybrať ten správny

Na trhu nájdete množstvo prípravkov s obsahom kolagénu. Aby ste ale nekupovali mačku vo vreci, je dôležité zamerať sa na jeho zloženie, pôvod a spôsob užívania. Najlepšie je doplniť ho telu zvnútra a vo vysoko-koncentrovanej forme.

Vyberte si Inca Collagen, ktorý obsahuje 100% čistý morský kolagén bez prísad, v jednej dávke až 3 000 mg. Je bio-aktívny, takže ho vaše telo dokáže spracovať presne tak, akoby si ho vyrobilo samo. Navyše sa perfektne hodí ako vianočný darček, pretože v krásnej modro-zlatej škatuľke nájdete 30 zlatých vrecúšok na celý mesiac. Vo vrecúšku je hydrolyzovaný kolagén vo forme prášku, ktorý jednoducho necháte rozpustiť vo vode alebo inom nápoji a vypijete. A čo ďalej? Počkáte, kým poputuje presne tam, kde ho vaše telo potrebuje, a tešíte sa z jeho účinkov. Perfektne sa hodí aj ako darček pre čerstvé mamičky, keďže pomáha zregenerovať po ťažkom období tehotenstva a počas dojčenia.

Takže dámy, už viete, čo napíšete v liste Ježiškovi, alebo čo darujete ženám vo vašej rodine?

A kde ho Ježiško zoženie? V každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk. Do konca roka máte navyše dopravu zadarmo a vitamín C ku každej objednávke.

- - Inzercia - -