Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Súťaž: Na detailoch záleží – ešte štíhlejšia s BEPON-om

marec 01, 2018 - 07:34
Nesprávnym výberom takej samozrejmej súčasti každého outfitu, akým je spodná bielizeň, môžeme pokaziť celý dojem z krásnych šiat.
Foto: 

Slovenská firma BEPON už viac než dvadsať rokov prináša svojim zákazníčkam celé spektrum špecializovaného pančuchového tovaru i zoštíhľújcej spodnej bielizne. Vďaka nim budete v každej situácií vyzerať perfektne!

Cítiť sa skvelo a sebavedome je nepochybne dôležité pre každú ženu, obzvlášť v priliehavých šatách alebo v čoraz obľúbenejších skinny jeansoch.  Ak zvolíte spomínaný typ oblečenia s tvarujúcimi semibody nohavičkami, nemusíte sa obávať, že nadbytočné kilá či vytŕčajúce bruško narušia váš pocit sebaistoty.

Tento typ zoštíhľujúcej spodnej bielizne dokonale potlačí problémové partie a vytvaruje vaše krivky. Semibody nohavičky sú aj pod oblečením z jemných materiálov takmer neviditeľné a vďaka špeciálnemu upínaniu o podprsenku vôbec nepadajú a nerolujú sa. Čo viac si žena môže priať ? Bližšie informácie o výrobku a jeho cene získane na ktorejkoľvek z predajní BEPON po celom Slovensku a na  www.bepon.sk alebo www.bepon.sk/kolekcia-85/spodna-bielizen-52/nohavicky-semibody.html.

Súťaž

Vyhrajte 5 kusov SEMIBODY nohavičiek v hodnote 39,90 EUR! Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, vyplníte formulár uvedený nižšie a ste v hre! 5 z vás vyžrebujeme 5. marca 2018.

Ako dlho funguje firma BEPON na našom trhu? 

Výhercami súťaže sa stávajú:

Marta Oravská/Lučenec

Natalia Bardakova/Drienov 

Katarína Štiglicová/Nemšová

Dominika Beňadiková/Valaská Belá

Zuzana Farkašová/Nemecká

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -