Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2018: Veronika Kopálová si kolekciou zaspomína na New York

marec 22, 2018 - 18:25
VERONIKA KOPÁLOVÁ sa pred dvoma rokmi víťazkou projektu Nové tváre módnej scény, ktorý dáva priestor mladým módnym tvorcom zviditeľniť sa. Vďaka tomuto projektu mala možnosť svoje modely predvádzať na medzinárodnej scéne a naďalej na sebe pracuje. Aj tvorbu tejto mladej návrhárky budete môcť vidieť na jarnej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz!
Foto: 
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sa po takmer štvromesačnej odmlke vracajú a už v dňoch 9.-10.-11. apríla si budete môcť vychutnať to najlepšie z módy. Okrem stálic módneho biznisu uvidíte aj troch návrhárov projektu Nové tváre módnej scény, medzi nimi minuloročnú víťazku Zarinu Šimkovič, Victora Vargu a víťazku spred dvoch rokov Veroniku Kopálovú. Tá na spomínaný večer pripravuje kolekciu, ktorá spomienkovo nadväzuje na jej pobyt v New Yorku, kde minulý rok zožala úspech: ,,Pracujem na kolekcii, ktorá je inšpirovaná mojou cestou do New Yorku a mojou účasťou na Fashion Weeku. Celkovo je inšpirovaná atmosférou toho mesta a zmesou rôznych kultúr, čo sa odzrkadľuje aj vo farbách a materiáloch v kolekcii," prezradila nám Veronika.
Na prehliadkovom móle Slovak Fashion Night v New Yorku sa objavilo mimoriadne zastúpenie našich slovenských dizajnérov a umelcov. V prestížnom Crowne Plaza Times Square v tom čase v silnej konkurencii uviedla svoju kolekciu s názvom Ako to cítim. 

Ukážka z prehliadky v New Yorku

- - Inzercia - -