Dnes je piatok, 07.máj 2021, meniny má: Monika
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2018: Zuzana Haková pripravuje uletenú kolekciu!

marec 28, 2018 - 15:57
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz tento rok odštartuje ich jarná časť, ktorá sa bude konať počas troch dní 9.-11. apríla v bratislavskej Refinery Gallery. Jednotliví návrhári už pilne pracujú na svojich kolekciách, pričom nezaostáva ani návrhárka Zuzana Haková. Tá pripravuje kolekciu, ktorá bude iná, ako tie, ktoré predviedla doposiaľ.
Foto: 

Hlavné mesto Slovenska opäť ožije maratónom špičkovej módy, na ktorom nebude chýbať ani talentovaná Košičanka Zuzana Haková. Jej modely nesú charakteristický rukopis - sú elegantné, jednofarebné, nadčasové a veľmi ženské.  Tentokrát sa však budú vymykať svojou farebnosťou a potlačami, ktoré návrhárka využila pri tvorbe všetkých modelov: ,,Kolekcia  bude prevažne z hodvábu, ktorý som priniesla z Arabských Emirátov. Viac menej to budú letné kúsky plné farieb, v ktorých bude prevažovať modrá, ružová či červená. Pri tvorbe som využila farebné potlače a tak je táto kolekcia uletenejšia, ako ostatné," prezradila nám Zuzka.

Ukážka z jej predošlých kolekcií

picmonkey_collage.jpg

Foto: 
Zuzana Haková

picmonkey_collage_2.jpg

Foto: 
Zuzana Haková

Tri dni plné prekvapení

Bratislavské módne dni by Mercedes Benz oslavujú už svoje trináste narodeniny a organizátori si pre vás pripravili počas troch dní komplexný prierez aktuálnych kolekcií na sezónu JAR/LETO 2018 od viac ako dvoch desiatok slovenských a zahraničných návrhárov a módnych značiek.

Okrem Zuzany Hakovej budú Slovensko už tradične zastupovať osvedčené mená ako Michaela Ľuptáková, Jana Jurčenko, LA RENA, Veronika Hložníková, Jana Pištejová, Veronika Kostková, Hellenski by Lay Sedlaková, Jana Gavalcová, Zuzana Haková, Jaroslava Wurl Kocanová, Ema Klein, Katie Q and Valeria Beck, Katarína Žiak, Zoe Fabrics, Veronika Kopálová, Marmare Fashion Design, Komora and Humer, Relleciga, či módna značka Luisa Spagnoli. 

Exkluzívnymi zahraničnými hosťami budú rumunská návrhárka Rozalia Bot a spoluorganizátorka MQ Vienna Fashion Week Maria Oberfrank. 

Svoju tvorbu predstavia aj finalisti projektu Nové tváre módnej scény, jeho tohtoročná výherkyňa Zarina Šimkovič Victor Varg.

Vstupenky na Bratislavské módne dni by Mercedes Benz na predaj TU.

- - Inzercia - -